Trevír-biskupství, Karel III.Josef Lotrinský, 1711 - 1715
III Petermenger 1712 G-G, Sch.15, KM.205, Cr.37_dr.ned. R!
Vídeň-arcibiskupství, Cristoph hr.Migazzi, 1757-1803
G.Toda - Pietas se zdraví s Minervou 1761 Portrét zprava, opis / 2 postavy, nápis v úseči, opis Sign., Bronz 50 mm, LG.VIII/765, Ho.4761, Un.1020, Mo.3269_R!
Vratislav-biskup., Arcivévoda Karel, 1608 - 1624
XV Krejcar 1621, SJ.108/38, Kop.6815, Fr.2627pod._RR!
XV Krejcar 1621, SJ.-, Kop.6816, Fr.2628_dr.okr.raž. R!
Vratislav-biskup., Friedrich von Hessen, 1671 - 1682
Krejcar 1681 LP-H, mincm.zn. u orlice, SJ.183/70, Kop.6907
Vyšehrad-kapitula
Nesign. - bazilika sv.petra a Pavla Znak kapituly, opis / kostel, opis, Bronz 31 mm Frauenanrach - madona s dítětem, opis / kostel, opis Nesign., Punc.999, Ag 26 mm, 7,99 g
Náboženské med.: Šebestian Dadler, 1586 - 1657
Kristova hlava zleva obklopená andílky ve oblacích jako věnec, opis / sedící Kristus na truhle s křížem, pohárem a růží, opis, 1653 Sign.S.D., Ag 49 mm, 40,88 g_R!
Náboženské med.: Nikl Milicz a jeho dílna v Jáchymově
Morová medaile z r.1539, had na kříži mezi Izraelity, opis / ukřižování Krista, opis, Ag 53 mm, Katz.341, tab.XLIX-1/XLVIII-1, Enz.156, Don.4348, Löbbecke.476_R!
Scéna narození Krista v chlévě, opis / klanění tří králů ve sloupové síni, dole letopočet, opis, Pozlac.lité Ag 48 mm, 30,83 g Katz.348, Enz.162 (tento kus), Aurea.45/319_dírka R!
Abrahám a Izák, opis / Kristus padá pod křížem, opis, 1565, Nesign., Nepunc., Pozlac.Ag 43 mm, Katz.392, Do.4393, Enzeb.184 _dob.ouško
Svatý Jan křtí Krista v řece Jordánu, opis Sn 48 mm, Ka.389 av., Enz.181 av., Gross.1023 (tento kus)_jednostranná
Kristus a Samaritánka u studny, opis / Kristus, učedník a žena kananejská, opis, Ag 33 mm, 12,64 g, Ka.427, Don.4356, Enz.212, jako Gross.1005_dr.st. po o. R!
Stvoření Evy / svatba v Káně 1568 Ag 41 mm, 18, 15 g, KA.401, Do.4374, Enz.191, Gross.-_dr.st. po o.
Církevní medaile - ražené svátostky oválné
Svatý Vincenc z Paula - zakladatel misií a milosrdných sester, b.l. poprsí čelně mírně zleva, opis / 8řádk.nápis Nesign., Pozlac.bronz ovál 32x37 mm_orig.raž.ouško
Slezsko, cca 13. století
Brakteát malý, 20 mm, orlice vlevo, SJ.IV/215
Kladsko, Páni z Častolovic a z Lichtenburka, 1431 - 1454
Peníz jednostranný, s písm."g" a hvězdičkou u zadní pravé nohy NŠ.6var., Fr.465, Kop.5977pod._č.ned., okr.raž.
2/-
Kladsko, Páni z Kunštátu a z Poděbrad, 1454 - 1500
Haléř jednostranný, po r.1450, NŠ.13, Fr.-_R!
-1/-
Krnov, Jan Jiří, 1607 - 1624
3 Krejcar 1610, SJ.97/26, Sa.375/162, Kop.5909_dr.ned. v rev.
Lehnice - město
III Haléř G-H b.l., SJ.79/5, Kop.8661_R!
Lehnice-Břeh, Jan Christian a Jiří Rudolf
3 Krejcar 1610 CT, SJ.104/35, Sa.162/64, Kop.4991, Fr.1459