Rusko - SSSR, 1923 - 1991
Medaile 70 let ozbrojených sil 1918 - 1988, Pozlac.mosaz, Herf.3.51 na oušku znač.LMD, udělovací průkaz na jméno, var.2_se stuhou
Medaile na památku 250.výr. založení Leningradu Pozlac.mosaz, Herf.3.54_orig.stuha
Medaile za 20 let bezúhonné služby v sovětských ozbrojených silách var.2, Postř.mosaz - vyráběná od r.1965, Herf.3.75.1_orig.stuha
Medaile za 15 let bezúhonné služby v sovětských ozbrojených silách Postř.mosaz, Herf.3.75.2_orig.stuha
Ukrajina
Pamětní medaile Obránce vlasti (založ.1999), Mosaz udělovací průkaz na jméno_orig.stuha
Odznak za 50 let osvobození Ukrajiny, smaltovaný udělovací průkaz na jméno_připínací
Makedonie, Pella, 2.stol.př.Kr.
AE 20 mm, Hlava Atény zprava / býk doprava, SG.1446
Pontos, Amisos, 2. stol.př.Kr.
AE 29 mm, Hlava Atény vpravo / Perseus s hlavou Medusy SG.3637
2/3
Mysia, Parion, kolem roku 350 - 300 př.Kr.
AE 22 mm, Hlava Meduzy čelně / orel zprava, opis, S.3931
2/2-
Makedonie, Perseus, 179 - 168 př.Kr.
AE 16 mm, hlava Persea zprava / orel zleva, SGI.6807
Constantius II., 337 - 361
AE Centenionalis, Rv:"FEL.TEMP.REPARATIO.", kráčející císař zleva se standartou, u nohou 2 zajatci, S.3904, C.41
Řím, 3. - 4. století po Kr.
AE3/4 - 1x, AE4 - 2x - blíže neurčené_3 ks
2až3
Maximinus I., Egypt, Alexandria
Billon.tetradrachma, Rv: císař na koni zleva, SGI.3553 _silná koroze v rev.
1/4-
Persie, Sásánovci, 5. - 6.stol. po Kr.
AR Drachma, rak (?), Mit.5518_dr.st.kor.
3/-
Vladislav II., 1471 - 1516
Bílý peníz jednostranný, Sm.10_dr.ned. Salzburg Jan II. - Fenik b.l., Rad.VII-1a
2/-
Hradec Králové
Nesign.- V.všeobecný sjezd katolíků českoslovanských 28.-31.8.1909, znak města s vavříny, opis / podané ruce nad korunou pod křížem ve věnci, Al 30 mm_orig.raž.ouško
Leopold I., 1657 - 1705
Krejcar 1704, Vídeň-Mittermayer -2/2-, Grešle 1705 Vratislav_2 ks
-2/2-
Ferdinand V., 1835 - 1848
3 Krejcar 1848 A vyškr.hodnota 1-1/1-, FJI 5/10 Kr.1885 b.zn._2 ks
Rakouská a spolková měna, údobí let 1857 - 1892
10 Krejcar 1872 b.zn. -1/1, 1 Koruna 1895 KB_2 ks
4 Krejcar 1860 B