František II., 1792 - 1835
Tolar konvenční 1827 C, Praha, 28.049g, nep.just., vada materiálu na hraně, dr.hr., nep.rysky, patina
24 Krejcar 1800 C, Praha, 9.606g, nep.rysky, vl.škr., pěkná patina R!
20 Krejcar 1804 C, Praha, 6.575g, nep.just., nep.rysky, pěkná patina
20 Krejcar 1830 C, Praha, 6.692g, mírně just., nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, Chaurova značka a sběratelská značka červenou barvou
12 Krejcar 1795 C, 4.371g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina
7 Krejcar 1802 C - dobře patrná stopa přeražby z 12 Krejcaru 1795, 4.472g, krásná patina, téměř R!
Ferdinand V., 1835 - 1848
20 Krejcar 1835 C - FERDINANDVS, Praha, 6.499g, nep.hr., nep.rysky R!
20 Krejcar 1848 C, Praha, 6.636g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina
10 Krejcar 1839 C, Praha, 3.832g, just., dr.rysky, pěkná patina
5 Krejcar 1840 C, Praha, 2.216g, nep.just., pěkná patina
5 Krejcar 1840 C, Praha, 2.233g, nep.just., pěkná patina
Ferdinand I., 1519 - 1564
1/4 Tolarová klipa 1529, Vídeň-Beheim, na osvobození města z tureckého obležení, M-A.12, Markl.291, 7.167g, drobná stopa po oušku, pěkná patina RRR!
Ferdinand II., 1619 - 1637
Nesign. - pamětní jeton b.l. (kolem roku 1700) - poprsí zprava, opis / dvě koruny, boží ruce, meč, žezlo a opis, Ag 16mm, 2.084g, M.748, H.1597, patina
Ferdinand III., 1637 - 1657
AR Větší jeton na korunovaci v Regensburgu 30.12.1636 - kříž, meč, žezlo, váhy a opis/koruna a nápis, 28mm, 4.837g, Nov.E.2b, mírně exc., vada raz., nep.hr.
Ferdinand IV. - následník trůnu, zemřel 9.7.1654
Střední jeton na korunovaci v Regensburgu 18.VI.1653 - Boží oko, žezlo, ratolesti a nápis na stuze/ koruna a nápis, Ag 24mm, 2.208g, M.845, Nov.D.8b, m.o., pat.
Malý jeton na korunovaci v Regensburgu 18.VI.1653 - Boží oko, žezlo, nápis na stuze / pod korunou 6-řádk. nápis, M.846, H.2020, Novák.8b, Ag 18mm, 1.179g, exc.
Leopold I., 1657 - 1705
Velký jeton na korunovaci ve Frankfurtu 1.8.1658 - Boží oko, ruce s mečem a žezlem nad zeměkoulí, opis / koruna a nápis, Ag 29mm, 4.340g, M.872, N.E.9b, pat.
Osvobození Vídně od Turků 1683 - císařský a polský orel nad Vídní, opis a nápis v kartuši, Nesign., jednostranné lité stříbro 47mm, 30.307g, dr.hr., pat.
1-
Nesign. - osvobození Nových Zámků od Turků 1685 - pohled na opevněné město, orel, opis / monogram, 11-řádk.nápis, Ag 43mm, 29.528g, M.952, H.2094, pat.
Eleonora Magdalena - manželka Leopolda I.
Nesign. - medailka na korunovaci v Augsburgu 1690 - poprsí zprava, opis / koruna, insignie, nápis, Ag 18mm, 3.064g, Nov.H.3a, M.1237, H.2428, pat., téměř