Národní garda - za věrné služby 1918 - 1919, VM.76-B, DOK.6b, nesprávná stuha od kříže "V těžkých dobách"
2.stř.pluk Jiřího z Poděbrad - pam.medaile, VM.84
3.stř.pluk Jana Žižky - pamětní medaile, VM.85
4.stř.pluk Prokopa Velikého - pamětní medaile, VM.86
6.stř.pluk Hanácký - pamětní medaile, VM.88
9.stř.pluk K.H.Borovského - pamětní medaile, VM.91
Strojírenská rota dopravní - pamětní medaile, VM.98
39.pluk Výzvědný - pamětní medaile, VM.111
Itálie - pamětní medaile Čsl. dobrovoleckého sboru, VM.113
Karel IV. - stříbrný odznak za budování brannosti, postř.bronz, VM.162b, DOK.19b
Nejvyšší rada vojáků a pracujícího lidu, VM.179b
Brno - pamětní medaile Národní revoluční armády, VM.182
SOPV (Svaz osvoboz. polit. vězňů) - kříž 1939 -1945, VM.212b, malá stužka, původní etue
Československo - vojenské střelecké odznaky
Střelec z pušky - I.třída - nesign. - lehký typ, Bartko.1, Krubl.tab.16/3 (text.str.41), částečně setřené zlacení, v reversu přiletován upín. špendlík
Střelec z pušky - III.třída - Sign."Z" - lehký typ, Bartko.3, Krubl.tab.16/1 (text.str.41), pěkná patina
Střelec z lehkého kulometu - III.třída - Sign. "HSH- Naše vojsko" - lehký typ, Bartko.5, Krubl.tab.16/4 (text str.43), v reversu přiletován upínací špendlík
Střelec z těžkého kulometu - II.třída - Nesign. - lehký typ, Bartko.6(b), Krubl.tab.16 (text.str.43)
Československo - letecké dekorace
Československo - hraničářské medaile a odznaky
Medaile Za zásluhy o ochranu hranic, Pulec.C.18, stužka, původní etue
Československo - plukovní pamětní medaile a odznaky
11.střelecký pluk Fr.Palackého 1948 - ke 30.výročí založení pluku a ke 150.narozeninám Fr.Palackého, Nesign., bronz.plech 25x32 mm s jehlicí a stužkou