Střelecké medaile a odznaky
Olomouc - II. moravské zemské střelby 1884 Moravská orlice / 5řádk.nápis, Sign.J.Ch., Punc. Ag 32 mm, 18,31 g
Olomouc - IX. moravské zemské střelby 1903 Muž s puškou zdraví město / 5řádk.nápis, korunovaná moravská orlice, 5řádk.nápis, Nesign., Punc. Ag plaketa 35x52 mm, 34,83 g_tém.
Šumperk ( Mähr.Schönberg) - 250 let střelecké společnosti 1687 - 1937, Pohled na radnici v oválu, 4řádk.nápis, Postř.odznak 30x47 mm_s jehlou
Vídeňské Nové Město - I.dolnorakouské zemské střelby 1881 Znak města v ozdobné kartuši, opis / dolnorakouský znak, opis Ag 32 mm, 16,46 g_R!
Údobí let 1918 - 1938
5 Kč 1925
5 Kč 1926_tém.
5 Kč 1927_R! tém.
5 Kč 1929
5 Kč 1931
5 Kč 1932_R!
1 Kč 1922_tém.
50 Haléř 1921_tém.
50 Haléř 1922
20 Haléř 1922_tém.
20 Haléř 1924_tém.
20 Haléř 1925
20 Haléř 1927
20 Haléř 1927_tém.
20 Haléř 1928