Velká Británie, George IV., 1820 - 1830
4 Pence 1830, SCBC.3820, KM.684 (Ag925), 1.835g, nep.hr., nep.rysky, patina R!
2 Pence 1830, SCBC.3820, KM.684 (Ag925, pouze 3960 ks), 0.933g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina R!
Velká Británie, William IV., 1830 - 1837
Shilling 1836, KM.713, SCBC.3835 (Ag925), 5.635g, krásná patina
Velká Británie, George V., 1910 - 1936
Crown 1927, SCBC.4036, KM.836 (Ag500, pouze 15.030 ks), 28.348g, krásná patina RR!
Crown 1935 - 25 let vlády, KM.842a, SCBC.4050 (Ag925, pouze 2.500 ks), 28.381g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina RR!
Egypt, Farouk I., 1936 - 1952
10 Piastres, AH.1356 = 1937, KM.367 (Ag833), 13.888g, dr.hr., nep.rysky, pěkná patina
USA
Dolar 1888 S - Morgan, KM.110 (Ag900), 26.659g, nep.hr., dr.rysky, pěkná patina R!
Dolar 1922 - Mírový, KM.150 (Ag900), 26.664g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina
Dolar 1922 - Mírový, KM.150 (Ag900), 26.772g, dr.hr., nep.rysky, patina
Dolar 1922 D - Mírový, KM.150 (Ag900), 26.737g, nep.hr., vlas.poškrábaný, rysky, patina
Dolar 1922 S - Mírový, KM.150 (Ag900), 26.646g, dr.hr., dr.rysky, patina
Dolar 1923 - Mírový, KM.150 (Ag900), 26.743g, hr., vl.rysky, skvrnka, patina
Dolar 1925 - Mírový, KM.150 (Ag900), 26.649g, nep.hr., nep.rysky, tmavá patina
1/2 Dolar 1893 - Kolumbovská výstava, KM.117 (Ag900), 12.516g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina
1/2 Dolar 1953 S - B.T.Washington a G.W.Carver, KM.200 (Ag900, pouze 8.003 ks), 12.602g, dr.rysky
1/4 Dolar 1901 - Barber, KM.114 (Ag900), 6.231g, stopa po oušku, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina
1/2 Cent 1807 - hlava Liberty, KM.33 (měď), 5.066g, hr., rysky, patina
3/3
Fiji, George VI., 1936 - 1952
Florin 1942 S, San Francisco, KM.13a (Ag900), 11.348g, nep.hr., nep.rysky, skvrnky, patina, téměř
Jubilejní vojenská pamětní medaile 1898, Marko.396a, VM1.32a, původní stuha
Jubilejní vojenská pamětní medaile 1898, Marko.396b, VM1.32b, Nesign. (A.Scharff), zlacený bronz, původní stuha