Josef I., 1705 - 1711
Medailka na korunovaci v Augsburgu b.l.(1690) - trevírský arcibiskup zprava, opis/ korunovaný znak ve věnci, Ag 17mm, 2.595g, Nov.L.53a, Forster.258, pat.
Medailka na korunovaci v Augsburgu (1690) - bavorský kurfiřt na koni zprava, opis / zajatec, blesky, opis, Ag 17mm, 1.781g, Nov.L.75a, M.1253, zkouška na kameni
Brunner a Nürnberger - AE úmrtní medaile 17.4.1711 - Josef I. v oblacích, písmo / biblický Josef a jeho bratři, písmo, 42mm, 37.400g, M.1325(AR), patina
Karel VI., 1711 - 1740
Větší potrét.jeton na korunov. ve Frankfurtu 1711 - poprsí zprava, opis/ klenoty na oltáři, opis a nápis, Ag 26mm, 5.593g, M.1371, Nov.F.45b, nep.rys., patina
Vestner - AE korunovační medaile 1711 - poprsí zprava a opis / Germania a Niké vítají císaře, opis, Sign., 43mm, 32.777g, Nov.D.7c, M.1364(AR), krásná patina R!
Vestner - tolar na vymizení moru v Praze b.l.(1715) - pohled na město, písmo / Boží ruka zadržuje anděla s mečem, písmo, Ag 44mm, 29.742g, Don.4826, hr. RRR!
Vestner - AE medaile na vymizení moru v Praze (1715) - pohled na město, písmo / Boží ruka zadržuje anděla s mečem, krajina, písmo, Cu 44mm, Don.4827, pat. RR!
Gennaro - na Vídeňský mír s Francií 7.V.1725 - poprsí zprava, opis / Merkur a dva vojevůdci, písmo, Sign., měď 55mm, 62.689g, M.1595, nep.hr., nep.rys., patina
Vestner - AE medaile na Vídeňský mír s Anglií 1731 - poprsí zprava, opis / Viktorie věnčící Herkula, opis a nápis, Sign., 41mm, 23.597g, H.2630(AR), patina R!
Karel VII. Bavorský, 1742 - 1745
Schild a Kräll - volba císařem ve Frankfurtu 1742 - poprsí zprava, opis/ Germanie u oltáře, opis a nápis, Ag 26mm, 6.369g, Nov.B.28b, dr.hr., dr.rysky, patina
Oexlein - volba císařem ve Frankfurtu 24.1.1742 - poprsí zprava, opis / císařská koruna, opis a nápis, Ag 21mm, 2.644g, M.1652, H.2764, Nov.B.33b, patina
Werner - hold Norimberku k volbě 24.1.1742 - poprsí zprava, opis / personifikace města u oltáře, písmo, Ag 32mm, 14.130g, Nov.B.23b, M.1656, hr., rysky, pat.
Menší jeton na volbu císařem ve Frankfurtu 24.1.1742 - poprsí zprava, opis / otevřená kniha na truhlici, opis, Ag 21mm, 2.531g, M.1651, LG.XI.80, Nov.30b
Oexlein - na císařskou korunovaci ve Frankfurtu b.l. - poprsí zprava, opis / slunce nad krajinou, opis, Ag 22mm, 2.523g, Nov.H.1b, nep.rysky, pěkná pat. R!
Enke - korunovace císařem ve Frankfurtu 12.2.1742 - poprsí zprava, opis / Boží oko, znamení planet, klenoty, Ag 23mm, 4.283g, Nov.C.9a, pěkná patina RR!
Marie Terezie, 1740 - 1780
Posměšná medaile na uherskou korunovaci 1743 - královna polévá poddané nočníkem, nápis na stuze / zbraně, zbroj a vročení, bronz 40mm, 14.082g, M.1712
Pittner - 100 let vojenské akademie 1862 - portrét zprava, opis / budova akademie a 2-řádkový nápis, Sign., cín 50 mm, Haus.1601, dr.hr., nep.rys., graff.
Würt a Tautenhayn - odhalení pom. v Klagenfurtu 1872 - poprsí zprava, opis / socha císařovny na podstavci, opis, Sign., měď 61mm, H.6498, dr.hr., nep.rys., pat.
Radnitzky - 100 let sjednocení Dolních Uher 1879 - poprsí zprava, opisy/ Hungaria vítá děti (představují nová území), opis, Sign., bronz 52 mm, H.3820(Ag)
Pittner - odhalení pomníku ve Vídeň. Novém Městě 1888 - portrét zprava, opis / pomník, opis, Sign., cín 50mm, 43.271g, nep.hr., vlas.rysky, dr.úhozy, patina