V y z n a m e n á n í Č S R
Pamětní odznak pro čsl. Dobrovolníky z 1918-1919, N 40 a
Pamětní medaile FIDAC, bez letopočtu, N 48a
Pamětní medaile 6. střeleckého pluku hanáckého, Nov. 53
Pamětní medaile 11. střeleckého pluku Fr. Palackého, Nov. 58
Pamětní medaile strojírenské samostatné roty dopravní vlakové dílny čs. Vojska na Rusi, Nov. 63
Pamětní odznak SNG k 575. výročí, Nov. 102, NG1
0/-
Odznak VU Otakara Jaroše č. 876, Zukov
150 let Národního muzea v Praze (1818-1968), Ag 70 mm, 143,76 g, punc 900/1000, sig. Knobloch, orig. Etue
150 let Národního muzea v Praze (1818-1968), Ag ovál 103 x 70 mm, 558 g, punc 900/1000, sig. Šindelář, orig. Etue
O d z n a k y N ě m e c k a
Odznak za zranění III. třída, I. světová válka, bez svastiky
-1/-
III. říše, odznak za zranění III. třída, tmavý se svastikou
III. říše, odznak za zranění III. třída, světlý se svastikou
V y z n a m e n á n í R u s k a
Řád sv. Anny I. třída č. 84 do r. 1900, punc carský orel, sig. Keibel, Ag 52,10 g, poškozený email, etue
Nejstarší české mince, IV. díly, dr. Cach
Z