František II., 1792 - 1835
Sovráno 1831 M, Milán, 11.296g, nep.rysky, pěkná patina, téměř
Ferdinand V., 1835 - 1848
4 Dukát 1845 A, Vídeň, 13.935g, nepatrně zvlněný, oprav.hr., vlas.rysky R!
4 Dukát 1848 A, Vídeň, se závěsem ve tvaru korunky, celková hmotnost 14.779g, nep.hr., vlas.rysky
Dukát 1838 - s madonou, Kremnica, 3.480g, mírně zvlněný, nep.rysky, téměř
Dukát 1848 - s madonou a latinským opisem, 3.495g, nep.hr., nep.rysky
Dukát 1848 B - se znakem, Kremnica, 3.488g, dr.hr., dr.rysky, patina R!
Dukát 1848 E, Karlovský Bělehrad, 3.472g, dr.hr., nep.rysky, dr.skvrnky
1/2 Sovráno 1842 M, Milán, 5.541g, dr.hr., dr.rysky RR!
Revoluční vláda v Miláně, 1848 - 1849
40 Lira 1848 M - stojící Italie, italský opis / 3-řádkový nápis ve věnci a opis, Cr.24 (raženo pouze 5875 ks), 12.876g, nep.hr., nep.rysky, téměř RR!
8-dukátová medaile 1896 - na maďarské milenium - poprsí zprava, ratolest, opis / znak nesený anděly, nápis, Sign.Gerlik, 38mm, 27.817g, nep.rysky RR!
4 Dukát 1872 (spolu s prvním typem pouze 12.000 ks), 13.936g, nep.hr., nep.rysky, patina, téměř R!
4 Dukát 1879 (pouze 29.000 ks), 13.689g, vl.škr., rysky R!
4 Dukát 1881 (pouze 35.000 ks), 13.861g, nep.hr., dr.rysky, patina, téměř R!
4 Dukát 1890 (pouze 47.000 ks), 13.935g, nep.hr., vlas.rysky, patina
4 Dukát 1892 (pouze 58.000 ks), 13.960g, vlas.rysky, téměř
4 Dukát 1894 (pouze 35.000 ks), 13.952g, dr.hr., vlas.rysky, téměř
4 Dukát 1897 (pouze 35.000 ks), 13.897g, vlas.škr., dr.rysky, téměř
4 Dukát 1906, 13.948g, nep.rysky
4 Dukát 1912, 13.922g, nep.rysky
4 Dukát 1913, 13.962g, mírně zvlněný, dr.úhoz, nep.rysky