Ferdinand V., 1835 - 1848
Lerchenau - AR medaile na korunovaci v Praze 1836 - stojící král, koruny na podušce, Pražský hrad, opis / znak, opis, 35mm, 17.071g, Nov.D.2b, ČS.1491, patina
Manfredini - medaile na korunovaci v Miláně 1838 - hlava zprava, opis / korunovace, písmo, Sign., postř. bronz 52mm, Nov.G.1c, M.2578, nep.hr., patina, téměř
AR menší jeton na korunovaci v Miláně - září 1838 - hlava zprava, opis / koruna a 5-řádkový nápis, 18mm, 3.290g, Nov.G.9b, P.6/19, M.2586, H.3641, patina
Roth - dokončení Ferdinandovy vodárny ve Vídni 1840 - Vindobona předává plány císaři, opis/ vodárna, písmo, Sign., měď 51mm, M.2593, Haus.44, nep.hr., patina
Ferdinand V. a manželka Marie Anna
Loos a Held - AR medaile na korunovaci v Praze 1836 - dvojportrét zleva, opis/ korunovační klenoty na stole a písmo, Ag 39mm, 19.291g, ČS.1498, nep.hr., nep.rys.
Höfer - korunovaný lev s mečem a klenoty na stole, opis / 6-řádkový nápis, Sign.CCH, cín 35 mm, původní ouško odstraněno, P.III/18, Don.3150, Nov.I.3a RRR!
Arcivévoda Vilém - velmistr řádu německých rytířů
AR úmrtní jeton 29.7.1894 - korunovaný znak na plášti a opis / 4-řádkový nápis, kříž, dvě ratolesti a dva opisy, Nesign., 30mm, 6.883g, krásná patina
Tautenhayn - Státní cena za chov koní b.l. - hlava zprava, latinský opis/ český nápis ve věnci, Nesign., Punc., Ag900, 40mm, 15.406g, ČS.1567, vl.rysky, pat.
Tautenhayn - Státní cena za chov koní b.l. - poprsí zprava, latinský opis / německo-český nápis ve věnci, Sign., Ag800, 40mm, 17.838g, pův.ouško, pův.etue
Roth - AR medaile na záchranu při atentátu 1853 - poprsí zleva, opis/ anděl strážný, znak, meč s hadem, písmo, Sign., 38mm, 21.872g, H.3760, dr.hr., dr.rysky
Roth - AE medaile na záchranu při atentátu 1853 - poprsí zleva, opis/ anděl strážný, znak, meč s hadem, písmo, 38mm, 27.331g, H.3760(AR), M.2666, nep.rysky
Radnitzky - AR medaile na setkání s papežem 1856 - postavy Krista, papeže a císaře, opis / 16-řádkový nápis a opis, Sign., 62mm, 77.254g, H.3771, rysky R!
J.Tautenhayn jun. - 400 let získání Goricie 1900 - poprsí zprava, písmo / Maxmilián I. a hrabě Leonard z Gorlice, znak, opis, Sign., pat.bronz 66 mm, skvrna
Nesign. - klipa na návštěvu v Salzburku - červen 1901 - hlava zprava, vavříny, opis / 7-řádkový něm.nápis, zlacený bronz 25x25 mm s původ. raženým ouškem, pat.
Tautenhayn - cena ministerstva obchodu - na hraně "VÝCHODOČESKÁ VÝSTAVA V PARDUBICÍCH 1903", Sign., měď 57mm, 73.057g, krásná patina, původní etue R!
Železárny Komárov - upomínka na jubil. výstavu 1908 - poprsí zprava, opis / nápis ve věnci z vavřínu a dubu, patinované lité železo 60 mm
Tautenhayn - 9.spolk.nemocnice Červeného kříže 1915 - dvojportrét Fr.Josefa I. a Viléma II. ve vavřínovém věnci, 3-řádkový nápis, Sign., bronz 53x68 mm, skvrn.
Hartig - medaile na 100 let připojení Salzburgu 1916 - hlava zleva, nápis / znak Salzburgu, vročení, dva opisy, Sign., patin. Ag800, 55mm, 88.987g, hr., rysky
Alžběta, manželka Františka Josefa I., 1837 - 1898
Menší latinský peníz na korunovaci v Budíně 1867 - poprsí zleva, opis / koruna, opis a 4-řádkový nápis, Ag 20mm, 3.296g, M.2716, P.32, Nov.C.5b, hr., rysky
Arcivévoda Friedrich - polní maršál, 1856 - 1936
Hartig - na paměť arcivévodů velících armádám 1915 - poprsí zleva, nápis / stojící Minerva se štítem a kopím, nápis a opis, Sign., patinovaný bronz 65 mm