Údobí let 1953 - 1960
25 Haléř 1954_dr.v.stř. v av. a rev.
10 Haléř 1958
5 Haléř 1955
Údobí let 1961 - 1969
50 Kčs 1968 - Republika
3 Haléř 1962 - původní ražba_R!
Údobí let 1970 - 1980
50 Kčs 1970 - Lenin
20 Kčs 1972 - Sládkovič - varianta výrazný licous - bokombrady_R!
Údobí let 1980 - 1985
500 Kčs 1983 - Národní divadlo, varianta podpisu Kolářský_R!
100 Kčs 1983 - Národní divadlo 100 Kčs 1983 - Národní divadlo - var. otevř. "O" v iniciále autora_R!
Údobí let 1986 - 1990
5 Kčs 1986_R!
Údobí let 1990 - 1993
50 Kčs 1990 - Sv.Anežka - se signaturou + bez signatury_2 ks
10 Kčs 1990 - T.G.Masaryk, Sign.RONAI, Nov.83e
Mince PROOF v etui, Údobí let 1961 - 1969
10 Kčs 1967 - Istropolitana_bez etue
25 Kčs 1969 - SNP_bez etue
Mince PROOF v etui, Údobí let 1970 - 1980
25 Kčs 1970 - SND_bez etue
20 Kčs 1972 - Sládkovič
Mince PROOF v etui, Údobí let 1986 - 1990
100 Kčs 1990 - 1.máj, se znakem ČSSR, puncovaná "SBČS - 500" _kapsle
100 Kčs 1990 - Velká pardubická, se znakem ČSSR, puncovaná "SBČS - 500"_kapsle
Sady oběhových mincí
Ročník 1980 - v modré plastové etui_7 ks