Španiel Otakar 1881-1955
Tomáš G. Masaryk - medaile k 85. narozeninám 1935,...14,87g, Ag(987/1000), Sign., pr. 32 mm, lesklá, mat patina, dr škr v ploše
Čechy
Medaile - Praha 1837 - medaile mediků, XV. Kongres, bronz, Av:komplet kavitováno
3/-1
Medaile - Ml. Boleslav 1036 - medaile zemská výstava učňovských prací, bronz, 48mm, nesignováno
Medaile vídeňského pohostinství - vinárny "Stalehner", 23.8.1890, 120.let pohostinství rodinné firmy...R
Medaile vídeňského "Krejcarového klubu", sběratelé krejcarů, 50.let spolku 1847-1897...R, Měď...36mm
Slovensko
Armáda, voj. Východní okruh - 40 let osvobození a 35 let VVO...1985, nesignovano,...59mm
Banská Štiavnica - 250 let hornického školství...1985, nesignovano, dr stopy oxid,...70mm
Spišská Nová Ves žeton Marie Teresie, Rev. 2 krejcar "Reduta", signovano
Jan Pavel II 1978-2005
Medaile ze série "Papežové posl. století v barvě", kapsle (pošk), certifikát č.01087
RL
RU platné po vzniku ČSR 1918-1919
20 Korun 1913, 150x90mm, BHK/RU2, I.vydání, kolkovaná
4
10 Korun 1904, 138x81mm, BHK/RU4
-3
2 Koruny 1917, 125x84mm, BHK/RU3
2
1 Koruna 1916, 113x69mm, BHK/RU1
ČSR 1919-1939
20 Korun 1926, 149x74mm, BHK-21
3
5 Korun 1919, 122x78mm, BHK-8
Protektorát Čechy a Morava 1939-1945
1000 Korun 1942, 200x95mm, S.Ja, BHK-39a, II.vydání
100 Korun 1940, 170x83mm, S.14B, BHK-32, I.vydání
100 Korun 1940, 170x83mm, S.34A, BHK-33a, II.vydání, SPECIMEN
N
20 Korun 1944, 157x72mm, S.35H, BHK-40c, SPECIMEN
5 Korun 1940, 130x63mm, BHK-31,