Arcivévoda Friedrich - polní maršál, 1856 - 1936
Weinberger - portrétní plaketa 1915 - poprsí zprava, nápisy/ socha rytíře s mečem a štítem, nápisy, Sign., patinovaný zinek 43x65 mm, skvrnky, téměř
Arcivévoda Rudolf, 1858 - 1889
Brno - založení veteránského spolku a svěcení praporu 1873 - poprsí zprava, německý opis / 7-řádk. německý nápis, Nepunc., Ag 33mm, 10.742g, m.o., hr., rysky R!
Arcivévoda Rudolf a Stephanie Belgická
Scharff - AR medaile na památku sňatku 10.5.1881 - dvojportrét zprava, opis / Venuše a Eros nesou erby ve věnci, opis, Sign., 50mm, 54.920g, H.4003, patina
Arcivévoda Eugen - velmistr řádu, 1863 - 1954
Ingr - II. průmyslová a živn. výstava v Olomouci 1902 - poprsí zprava, německý opis / znak města v kartuši, německý opis, Sign., zlacený bronz 50 mm, dr.škr.
Arcivévoda František Salvator a Av. Marie Valérie
Scharff - AR medaile na svatbu v Ischlu 31.VII.1890 - dvojportrét zleva, opis / alegorie, dva znaky, nápis na stuze, Sign., 43mm, 39.903g, nep.rysky, pěkná pat.
Arcivévoda František Salvator, 1866 - 1939
Korchann - pamětní plaketa 1916 - poprsí zleva, nápisy, Sign., patinovaný bronz 50x70 mm, pův.etue
Enderle z Burgkstadtu, Tobiáš - bratr mincmistra
Početní groš b.l., znak, opis / 5-řádk. nápis a opis, Pro.B.23/1, BPM.62, Don.3332, 1.662g, nep.nedor., nep.kor., pěkná patina, téměř
Radecký z Radče, Jan Josef Václav, 1766 - 1858
Seidan - medaile na odhalení pomníku v Praze 1858 - socha maršála, písmo a vavříny, Nesign., jednostranný cínový odražek 80mm, jako Don.3696, jako MZČ.150/23
Seidan - AE medaile na odhalení pomníku v Praze 1858 - hlava zleva, opisy/ socha maršála, písmo a vavříny, Sign., 80mm, 189.421g, Don.3696, dr.hr., dr.rysky
Schlick František Arnošt, 1650 - 1675
1/2 Tolar 1661, Planá-Pellet, Don.3840, BPM.497, 15.755g, nep.nedor., stopa po oušku, zlacený R!
Valdštejn Albrecht, 1624 - 1634
3 Krejcar 1631, Jičín-Steinmüller, Ne.81, Meyer.317 - varianta - navíc v reversu tečka za "IM.", 1.432g, nepravidelný okraj, nep.nedor., pěkná patina R!
3 Krejcar 1633, Jičín-Steinmüller, Ne.95, Meyer.328, Don.4016, 1.527g, nep.nedor., nep.dvojráz, pěkná pat.
Městské ražby - Kutná Hora - konšelé mincířští
Početní groš b.l. (16.století), Don.4509, BPM.473, Pž.109, 2.187g, nedor., pěkná patina RR!
Krnov, Jan Jiří, 1607 - 1624
3 Krejcar 1613 CP, Sa.112 (obr.26), Kop.5913, 1.656g, 1.663g, nep.nedor., pěkná patina R!
Olešnice (Oels) - město
Městský haléř b.l. (kolem 1430), Sa.101, Fried.307, 0.314g, nep.nedor., pěkná patina
Vratislav (Breslau) - město
Tolar 1544, Sa.45 (jako tab.41/20, ale rovný štít), Kop.8807, 28.545g, dr.hr., nep.rysky, pěkná patina R!
Erlau-arcibiskup., Johann Ladislaus Pyrker, 1827-1847
Boehm - AR medaile na vysvěcení dómu 1837 - chrám, opis a 2-řádkový nápis / 7-řádkový nápis, Sign., 38mm, 26.241g, H.4415, vlas.rysky, pěkná patina
Lange - AR medaile na 50 let vysvěcení na kněze 1846 - poprsí zleva, opis / kalich uložený v oltáři, opis a nápis, Sign., 46mm, 52.476g, H.4417, M.1528, rysky
Erlau-arcibisk., Josef kardinál Samassa, 1873 - 1903
AR medaile na 25 let v úřadu 1898 - poprsí čelně, opis / znak a nápis ve věnci, Nesign.(Jauner), Punc., Ag800, 60mm, 71.605g, H.4420, Haus.7089, nep.hr.,pat.
Gurk - biskupství, Franz Xavier von Salm, 1783 - 1822
20 Krejcar 1806, M.2785, H.4800, KM.1, 6.633g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř R!