Scheid Georg Adam, 1838 - 1921
50 let založení lázní Meran 1886 - žena se znaky Tyrol a Merana, opis a vročení / muž s praporem a věnec z vinné révy, Sign., měď 35 mm, pěkná patina
Scharff Anton, 1845 - 1903
Av.Karel Štýrský - 300 let university v Grazu, 1886 Poprsí mírně zprava, opis / 10-řádkový nápis, stužka a opis, Sign., měď 54 mm, Bach.108a, krásná patina
Josef rytíř Storck - na 70.narozeniny 22.IV.1900 - poprsí zprava, nápis / 9-řádkový nápis, Sign., patinovaný bronz 62 mm, Bach.317a
Portrét dívky zleva, bez opisů, b.l. (1901), Sign., patinovaný jednostranný bronz 43 mm, Bach.330
Dr.Josef Unger, numismatik - 50 let doktorátu 1902 - poprsí zleva / 7-řádkový nápis, Sign., bronz 50mm, 54.814g, Haus.7945, krásná patina
Schwerdtner Johann, 1834 - 1920
Charlotte Wolter, herečka - úmrtní medaile 1897 - poprsí zleva, opisy / 6-řádkový nápis, lyra, vavřín. ratolest, Sign., bronz 60 mm, Haus.8010, pěkná patina
Schwartz Štěpán, 1851 - 1924
Dr.Karl Freiherr Lemayer - na 40.výročí služby 1904 - poprsí zleva, 4-řádkový nápis, Sign., patinovaný jednostranný bronz 50x70 mm, téměř
Dr.Friedrich Graf Schönborn - 10.výročí služby 1905 - poprsí zleva, opis / 8-řádkový nápis, Sign., patinovaný bronz 70 mm, téměř
Seidan Václav, 1817 - 1870
Otev. železnice Praha - Drážďany 6.4.1851 - Bohemia a Saxonia si podávají ruce, lokomotiva, písmo / mostecká věž, opisy, měď 48 mm, MZČ.150/11, vl.škr.
Stehlík Josef
Zem.jednota řemeslných a živnosten.společenstev b.l. - sedící kovář čelně, opis / český znak ve věnci, opis, Sign., patinovaný pozlacený bronz 46 mm, hr.
Šejnost Josef, 1878 - 1941
Antonín rytíř Randa - ČAVU k 80.narozeninám 1914 - poprsí zleva, opis / datum ve věnci a 6-řádk. nápis, Sign., patinovaný bronz 60 mm, Bo.66c, dr.ryska
Dr.Josef Scheiner - starosta ČOS (1906 - 1932) 1935 - poprsí zleva, opis, Sign., jednostranný patinovaný bronz 70mm, 139.304g, Bo.72a, nep.rysky, téměř
Šimonovský Bedřich, nar.1871
Alois Jirásek b.l. (1924) - pamětní medaile - poprsí mírně zprava, opis, Sign., bronzově patinovaný litý jednostranný cín 60 mm, téměř
Španiel Otakar, 1881 - 1955
50.výročí položení zákl.kamene Národního divadla 1918 - muž a lípa v krajině, písmo / průvod vezoucí kámen, nápis, Sign., patinovaný postříbřený zinek 75 mm
Jsem ražen z českého kovu - 10.výročí republiky 1928 - sv.Prokop orá s čertem, havíř, opis / státní znak, sv.Václav s rytíři, Ag987, 34mm, 20.029g, rysky, tém.
Tautenhayn Josef junior, 1868 - 1962
100.výročí bitvy u Lipska 1913 - Austria s mečem a štítem, v pozadí Lipsko, opis / portréty tří hrdinů ve vavřín. věncích, písmo, Sign., patin. bronz 65 mm
Weinberger Antonín Rudolf, 1879 - 1936
Dr.Otto Kernstock, básník a ředitel chóru 1930 - portrét zprava, nápis a faksimile podpisu, Sign., jednostranný patinovaný bronz 44x68 mm
Weiss Jan, 1794 - 1861
A.P.v.Treuheim, president tyrol.apelačního soudu 1839 - poprsí zleva, opis / rodový znak, opis a nápis, Sign., Ag 53mm, 52.492g, H.7530, dr.hr., patina R!
Welz Ferdinand, nar. 1915
Josef Beisser - pracovní inspektor ve Vídni 1923/1948 - hlava zleva, opis / inspektor v dílně, opis, Sign., patinovaný bronz 60 mm, 105.038g
Olomouc
Lenhart, Anýž - 50 let založení Vlast. musea 1933 - tři zakladatelé zleva, opis/ rozevřená kniha, pravěká nádoba, věnec a opis, Sign., bronz 50 mm, Taul.523