František II., 1792 - 1835
Tolar konvenční 1824 C, 28.062g, nep.exc., nep.hr., nep.rysky, pěkná patina
Tolar konvenční 1824 C, 28.023g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina
1/2 Tolar křížový 1797 C, 14.620g, dr.hr., dr.rysky, patina RR!
20 Krejcar 1809 C, 6.650g, nep.just., nep.rysky
20 Krejcar 1834 C, 6.651g, nep.just., nep.hr., dr.rysky, patina
7 Krejcar 1802 C - nepatrné stopy přeražby z 12 Krejcaru 1795, 5.211g, mírně exc., nep.rysky, patina
Cu 6 Krejcar 1800 C, 12.231g, dr.vady materiálu, vlas.prasklina v razidle, ,krásná patina, téměř
Ag 3 Krejcar 1833 C, 1.708g, nep.rysky, nep.skvrnka R!
Ferdinand V., 1835 - 1848
20 Krejcar 1839 C, 6.618g, dr.hr., dr.rysky, pat. R!
20 Krejcar 1847 C, 6.693g, nep.hr., nep.rysky
20 Krejcar 1848 C, 6.626g, dr.hr., dr.rysky
10 Krejcar 1839 C, 3.959g
5 Krejcar 1840 C, 2.233g, nep.rysky, pěkná patina
5 Krejcar 1840 C, 2.252g, nep.just.
Matyáš II., 1612 - 1619
Menší jeton na korunovaci ve Frankfurtu 24.6.1612 - koruna v záři slunce a měsíce, opis/ 5-řádkový nápis, Ag 21mm, 2.364g, M.715, H.1428, kraj.střížek, patina
Friedrich Falcký, 1619 - 1620
Oválná pamětní medaile na korunovaci v Praze 1619 - portrét zprava, opis / 5 rukou drží korunu nad lvem, lité Ag v rámečku 38x46 mm, 30.125g, ČS.382, patina
Ferdinand II., Leopold Tyrolský a Karel Štýrský
Osmiúhelníková tolarová medaile 1624 - poprsí zprava, opis / poprsí proti sobě, znaky, opis, Ag 35x38 mm, 29.309g, M.757, H.1603(1.5T), Sa.146 (obr.50) RRR!
Leopold I., 1657 - 1705
Ferdinand I. a Leopold I. - osvobození Vídně 1683 - poprsí Ferdinanda I., opis a nápis / poprsí Leopolda, opis a nápis, Ag 38mm, 15.072g, M.895, H.2058, rysky
Vítězství u Granu a osvobození Nových Zámků 1685 - dva věnce nad pevností, opis / 16-řádkový nápis, Nesign., Ag 38mm, 13.588g, M.962, pěkná patina, téměř
Hautsh - osvoboz. města Ofen od Turků 1686 - koruna, obležené město v palbě, opis / 12-řádkový nápis, Sign., měď 40 mm, M.1007(Ag), H.2123(Ag), dr.hr.,pat.