Oppl Vladimír, 1953 -
Rudolf II. - 25 let veletrhů Antik 1993/2018 - portrét mírně zprava, opis / Merkur, čtyři budovy, vročení, Sign., Ag999, 50mm, 40.432g, 50ks, etue RR!
Pekárek Josef Václav, 1873 - 1930
Poprsí Karla IV. čelně, opis, b.l. (1924), Sign., patinov. postř. jednostranný bronz 52mm, 119.891g R!
Perl Karl, 1876 - 1965
Andreas Hofer - 100 let úmrtí 20.II.1810 (1910) - poprsí v klobouku zprava, opis / 6-řádkový nápis, Sign., patin.bronz 50 mm, nep.hr., nep.rysky, skvrnky
Pichl Ivan Bojislav, 1850 - 1923
Zeměd. rada pro Markrabství moravské - Uznání zásluh -muž s pluhem a kosou, rostliny, opis/ moravský znak, nápis a opis, Sign., bronz 52 mm, hr., dr.rysky
Generál Johann von Appel - velitel Sarajeva 1900 - poprsí mírně zprava ve věnci, německý opis / nápis a dva opisy na stuze, Sign., měď 50 mm, dr.hr., vl.rys.
Scharff Anton, 1845 - 1903
Av.Karel Štýrský - 300 let university v Grazu, 1886 Poprsí mírně zprava, opis / 10-řádkový nápis, stužka a opis, Sign., měď 54 mm, Bach.108a, krásná patina
Schwerdtner Johann, 1834 - 1920
Fr.Heyer von Rosenfeld, heraldik a genealog 1894 - poprsí zleva, opis / rodový znak, nápis na stuze, Sign., bronz 37 mm, krásná patina
Stehlík Josef
Zem.jednota řemeslných a živnosten.společenstev b.l. - sedící kovář čelně, opis / český znak ve věnci, opis, Sign., patinovaný pozlacený bronz 46 mm, hr.
Jednota zpěváckých spolků československých b.l. - lyra v kartuši, opis / 2-řádkový nápis v lipovém věnci, Sign.JS, patinovaný postříbřený bronz 43 mm
Šejnost Josef, 1878 - 1941
Mileniová replika denáru "svatého Václava" 1929 - český lev, opis / kříž v kroužku, opis, Sign., Nepunc., Ag 22mm, 1.573g, PŠ.150, patina, téměř
Španiel Otakar, 1881 - 1955
Jsem ražen z českého kovu - 10.výročí republiky 1928 - sv.Prokop orá s čertem, opis / stát.znak, sv.Václav s rytíři, Sign., Ag987, 34mm, 20.044g, nep.hr., rysky
Tautenhayn Josef junior, 1868 - 1962
Dr. Emil Mayer - pamětní plaketa 1919 - poprsí zleva, nápis, Sign., patinovaný bronzový plech 56x69 mm
Uchytilová-Kučová Marie, 1924 - 1989
1000 let Staré Plzně 1976 - rotunda v krajině, opis / městská pečeť, nepravidelný tvar, Sign., patinovaný bronz 70/65 mm
Úprka Josef, 1939 -
Jan Pavel II. - návštěva na Velehradě 1990 - poprsí zleva, opis / chrám, vročení, opis, Sign., Punc., Ag925, 60mm, 101.214g, původní etue
Jan Pavel II. - návštěva na Velehradě 1990 - poprsí zleva, opis / chrám, vročení, opis, Sign., Punc., Ag925, 60mm, 112.152g, původní etue
Vitanovský Michal, 1946 -
Universita Tomáše Bati - inaugurace 16.5.2001 - hlava čelně, opis/ studenti v posluchárně, 5-řádkový angl. nápis, Sign., patinovaný bronz 60 mm
Hradec Králové
Zdeněk Netrval - AR jeton na 75.narozeniny 1999 - poprsí zleva, opis / osobní znak, opis, Sign.Soušek, Punc., patinov. Ag925, 30mm, 21.599g, patina
Jablonec nad Nisou
AR medaile na znovuotevření městského divadla 1998 - personifikace města, znak, opis / budova divadla, 4-řádkový nápis, Punc. Ag999, 34mm, 16.121g, kapsle
Pardubice
Vynálezcům ruchadla bratrancům Veverkům 8.9.1883 - zdokonalený pluh, opis / 6-řádkový nápis v lipovém věnci, Nesign., cín 28mm s původním raženým ouškem
Praha
Nesign. - velké Národní divadlo v Praze 1868 - budova Národního divadla, česko-něm.nápis / řetězový most, nápis, cín 40 mm s ouškem, Don.4914, nep.hr.