Josef I., 1705 - 1711
Hautsch - AR medaile na římskou korunovaci 1690 - medailonky císaře a císařovny, orel, písmo / Josef I. mezi kurfiřty, opisy, 45mm, 38.297g, Nov.I.1a, M.1218
Hautsch - AR medaile na římskou korunovaci 1690 - poprsí mírně zleva, opis/ klečící král, písmo, 45mm, 34.179g, Nov.X.14a, M.1218, dr.hr., dr.rys., pat. R!
Karel VI., 1711 - 1740
Müller - medaile na korunovaci ve Frankfurtu 1711 - medailonky císaře a kurfiřtů / císařský orel, písmo, Sign., Ag 48mm, 44.313g, Nov.F.22a, M.1369, m.o.,pat.
Roettiers - jeton na holdování v Namuru 1717 - poprsí zprava, opis / korunovaný znak a opis, Sign.R, měď 30mm, 9.988g, M.1492, H.2594, Nov.V.1a, téměř
Karel VI. a Alžběta Kristýna
Vestner - AR medaile na českou korunovaci 1723 - dvojportrét, opis / holdování, opis a nápis, Sign.V, 48mm, 42.856g, ČS.1125, Do.2674, Nov.FF.6a, hr., rys.
Marie Terezie, 1740 - 1780
Vestner - medaile na výchovu Josefa II. 1741 (1750) - portrét zprava, opis/ Josef mezi Minervou a Bellonou, písmo, Sign., Ag 44mm, 29.555g, M.1819, H.3110, rysky
Widemann - záslužná zemědělská medaile 1765 - poprsí zprava, opis / pohled do kraje, v popředí pluh, sova s knihou, Sign., Ag 58mm, 69.603g, M.1941, rysky RR!
Marie Terezie a František Lotrinský
Selvi - AR medaile na římskou korunovaci 4.X.1745 - portrét císaře, opis/ portrét císařovny, opis, Sign., 28mm, 10.781g, Nov.D.23a, dr.hr., dr.rys., zlac. RR!
Moll - AR medaile na bitvu u Kolína 18.VI.1757 - dvojportrét zprava, opis/ Aténa, sloup zlom. bleskem, písmo, Sign., 49mm, 43.600g, D.4476, dr.hr,dr.rys. R!
František I., 1745 - 1765
Nesign. - medaile na korun. ve Frankfurtu 1745 - Aténa korunuje císaře, opis a nápis / císařský orel, opis, zlacený bronz 42 mm, M.1773, Nov.D.11a, rysky
Wiedeman - AR úmrtní medaile 1765 - poprsí zprava opis / náhrobek, dvě truchlící postavy, opis a nápis, 45mm, 34.488g, M.1948, H.2799, MMT.180, hr.,rys.,pat.
Marie Terezie a Josef II.
Würth - povýšení Transylvánie na velkovévodství 1765 - dvojportrét, opis / Fáma věší znak na palmu, opis, Sign., bronz 60 mm, M.1966, H.2943(Ag), just., rysky
Josef II., 1780 - 1790
Oexlein - AR medaile na volbu císařem 1764 - poprsí zprava, opis / krajina v záři slunce, jezdec, znak, opis, 45mm, 29.200g, M.1912, Nov.B.1a, dr.hr., rysky
Nesign.- jeton (1/2 lira) na hold. v Lombardsku 1781 - poprsí zprava, opis / koruna, 6-řádk.nápis a věnec, Ag 22mm, 2.919g, Nov.K.2b, FW.II.6822, nedor., patina
3/2
Av. Marie Amélie a Ferdinand Bourbonský z Parmy
Viedeman - svatební jeton 27.6.1769 - portrét zprava, opis / genius s pochodní a říční bůh pod palmou, písmo, Sign., Ag 26mm, 3.975g, M.1999, H.3304, patina
Belgické povstání, 1789 - 1790
Flandry - AE jeton na vyhlášení samostatnosti 1790 - desetiřádkový nápis ve věnci / pětiřádkový nápis, Nesign., měď 33mm, 11.896g, M.2197, H.3178, patina
Leopold II. a Marie Ludovica Španělská
Wideman - AR svatební jeton 22.VII.1765 - portréty proti sobě, opis / alegor.postavy se znaky na štítech a písmo, Sign., 28mm, 8.386g, M.1946, H.3238, patina
Leopold II., 1790 - 1792
Menší jeton na holdování ve Vídni 6.4.1790 - stojící lev se znakem a křížem, opis / koruna a 9-řádk.nápis, Ag 20mm, 2.194g, Nov.B.3b, M.2191, dr.vady materiálu
Větší jeton na korunovaci ve Frankfurtu 9.10.1790 - císařská koruna, žezlo a meč, opis / 9-řádkový nápis, Ag 24mm, 4.386g, Nov.E.10b, M.2208, mírně just., pat.
Větší jeton na korunovaci ve Frankfurtu 9.10.1790 - císařská koruna, žezlo a meč, opis / 9-řádkový nápis, Ag 24mm, 4.381g, Nov.E.10b, M.2208, H.3245, Chaur.zn.