Československo, ČNS
Příbram. 400 výročí povýšení Příbrami na královské horní město. A. Peter. Ag .900, 35 mm, 18,1 mm. Punc. Nep. var. v opisu. Etue zapečetěná. B+K 34/3
ČNS svým členům PF 2003, na R pregéř, opis. Nesign. Al, 24 mm
Jednostr. medaile na návrat T.G.M. do vlasti 1919. Zn, černě patin., B. Šimonovský. No 01.014e
85. narozeniny T.G.M. 1935, O. Španiel, Ag .987, 32 mm, 15 g. No 01.100, ale lehce petr. opis
85. narozeniny T.G.M. 1935, O. Španiel, Ag .987, 32 mm, 15 g. Lesklá. No 01.100a), nep skvr. na L
85. narozeniny T.G.M. 1935, O. Španiel, Bronz, 50 mm, 46 g. střížek 3 mm. Tm. patina. No 01.98
D. Edvard Beneš. Poprsí zpředu, nep. vpravo, bez opisu. Nesign. Cu, lesklá, 43 mm. Polotovar s okraji.
0/-
Jindřich Fügner - plaketa k 125 narozeninám 1822-1865. Portrét zprava. Jednostr. R. Hájek 1947. MSA 52 x 60 mm
J. Fügner a M. Tyrš. Dvojportrét, opis. Sokol s rozpjatými křídly, opis TELOCVIČNÁ JEDNOTA SOKOL BRNO-ŘEČKOVICE K 50 LETŮM TRVÁNÍ 1900-1950. M. Láska. MS, 60 mm
České Slovo. Za sportovní zdatnost. Cvičenkyně, lipová ratolest. J. Brůha. Bronz, 30,5 mm. Ouško.
VAŠÍČKŮV MEMORIÁL XXV - CHŮZE 18 KM KARLÍN-BRANDÝS n/L - 25.5.1930. Na R chodec. J. Stehlík. Bronz pat, 30 mm, ouško.
Československo, Praha
25. výročí založení D.F.C. PRAG, 1896-1921. Hráč kopané v akci / v rámečku datum, nahoře a dole dubové ratolestí. Sign. DESCHLLER - MÜNCHEN. MS pat, 40 mm.
I. celostátní spartakiáda Praha - parašutisté. Na R 5cípá hvězda, starý znak, lipové lístky. SVAZARM. MS, ovál 32 x 40 mm, ražené ouško
Silový trojboj - 27. světový šampionát 1997. Hradecký. MS, 60 mm, tm. pat., stuha.
Silový trojboj. Sedlčany 27.11.1999. Hradecký. MS, 60 mm, tm. pat., stuha.
Olympijské hry Londýn 2012. Na L pohled na starobylou část Londýna. Na R český znak, opis. Petr Horák. MS postř., 34 mm. Vyd. Bižuteria Jablonec n/N, certifikát.
Nymburk
Nymburk, Josef Kraus, koncesovaný závod instalatérský. Reklamní medailka ve tvaru rozety. Mosaz poniklovaná a černá, 68 mm, střední otvor 21 mm. Etue. Vzácná.
1-/-
Železniční opravy a strojírny Nymburk. 110. výročí založení 1874-1984. Al eloxovaný, 40 mm.
Vánoční medaile, obrysy hradeb s kostelem. A. Procházková. Pálená hlína, modrá, světle kávová, 2 otvory pro zavěšení, 48 mm.
Nymburský lev. Miniatura k vyznamenání udělovaného k 28. říjnu. Charvát. MS, 12 mm.