Šlik František Jindřich, 1739 - 1766
Tolar 1759, Praha-Erdmann (razidla zhotovil G.Toda ve Vídni - značka T.F. - raženo pouze 1000 ks), PR.196, Don.3847, BPM.505, 29.164g, pěkná patina RR!
Thun-Hohenstein, František -místodržící Král. českého
Pichl - AE úmrtní medaile 1896 - poprsí mírně zleva, latinský opis / 4-řádk. latinský nápis ve vavřínovém věnci, Sign., měď 58 mm, pěkná patina
Valdštejn Albrecht, 1624 - 1634
3 Krejcar 1627, Jičín-Reick, Nech.27, Meyer.63 - var. značky na začátku opisu aversu, Don.3981, 1.722g, nedor., pěkná patina
3 Krejcar 1631, Jičín-Steinmüller, Ne.81, Meyer.317, 1.643g, nep.nedor., pěkná patina
3 Krejcar 1631, Jičín-Steinmüller, Ne.81, Meyer.317, 1.498g, nedor., pěkná patina
3 Krejcar 1632, Jičín-Steinmüller, Ne.86, Meyer.319, Don.4012, 1.296g, střed nedoražen, opisy dobře čitel.
3 Krejcar 1631, Zaháň-Jacob, Nech.121, Meyer.256/261, 1.612g, nep.vady mater., nep.nedor., pěkná patina
P.C.Becker - těžká pam.medaile 1631 (kolem r.1720) - poprsí mírně zprava, opis / honosný korunovaný znak, opis, Ag 38mm, 30.063g, D.3968, hr., patina, tém. RR!
Česká Lípa - tolar.medaile k výročí zavraždění 1934 - poprsí mírně zprava, opis / korunovaný znak města, opis, Nesign., Punc., Ag987, 38mm, 29.949g, patina
Kolářský - AR medaile 2009 - poprsí mírně zleva, znak, horoskop, opis / Valdštejnský palác, nápis a opis, Sign., 35mm, 15.039g, patina
Windischgrätz, Josef Mikuláš, 1746 - 1802
1/2 Tolar 1777 - poprsí zprava, opis / honosný erb s přilbicemi, klenoty a štítonoši, opis, M.3280, H.5704, PR.257, 13.932g, nep.hr., nep.rysky, patina
Windischgrätz, Alfréd, 1797 - 1862
Drentwett - AR medaile na potlačení revoluce (1848) - poprsí zleva, opis / 6-řádk.německý nápis ve vavřín. věnci, Sign.D, 38mm, 17.821g, Don.4040, H.5705, dr.hr
Lehnice-Břeh, Ludwig, 1653 - 1663
XV Krejcar 1662 bz, Sa.407 (obr.141), 6.393g, dr.vady materiálu, nep.nedor., pěkná patina
Lehnice-Břeh, Jiří Rudolf, 1621 - 1653
24 Krejcar kiprový 1622 bz, Sa.256 (obr.106), 4.012g, nedor., patina
24 Krejcar kiprový 1622 bz, Sa.257 (obr.107), 5.207g, nedor., patina R!
Lehnice-Břeh, Luisa z Anhaltu, 1670 - 1680
VI Krejcar 1673 CB, Brettschneider, Sa.459 (obr.157), 3.043g, dr.vady materiálu, dr.škr., pěkná patina
Grešle 1673 CB, Brettschneider, podobný jako Sa.464, ale letopočet pod znaky (obr.154), 0.586g, pěkná pat.
Münsterberg-Olešnice, Karel II., 1587 - 1617
3 Krejcar (1)613 BVS, Sa.114 (obr.28), 1.291g, nep.nedor., téměř
Svídnice (Schweidnitz) - město
3 Krejcar 1622 bz, Sa.145 (obr.12), 0.764g, drobné skvrnky, patina, téměř
Vratislav (Breslau) - město
Tolar b.l. - školní prémie - poprsí Karla VI. zprava, opis / měst.znak s přilbicí, opis, Sig.IGK, Ag 43mm, 25.007g, Sa.137(52), hlazen v pl., upravená hrana RR!