Pawlik - VI.spolkové střelby v Moravské Ostravě 1896 - poprsí zprava, opis / střelec, terč na stromě, permoníci, písmo, Punc., Ag 36mm, 23.281g, nep.rysky
Medailka na návštěvu Viléma II. v Budapešti 1897 - dvojportrét zprava, maďarský opis / 6-řádk. maďarský nápis, Nesign., mosaz 30 mm s původním ouškem, patina
Batek, Zimbler - Zemědělská společnost 1848 / 1898 - mladé a staré poprsí císaře zleva, opis / hospodářské atributy ve věnci, opis, Nepunc., Ag 41mm, 20.054g
Nesign. - medailka na jubilejní spol.střelby 1898 - poprsí zprava, opis / znak, terč, pušky, prapory a opis, mosaz 33 mm s původním raženým ouškem a stuž.
Scharff - jubilejní V.spolk.střelby ve Vídni 1898 - poprsí zprava, nápis / žena vyrývá letopočet do kmene stromu, znak, nápis, Sign., Ag 37mm, 25.012g, rysky
Tautenhayn - medaile na 50 let vlády 1898 - poprsí zprava, opis/trůnící Austria, putti s rohem hojnosti, opis, Sign., Punc., patin. Ag 40mm, 37.881g, dr.škr.
Marschall - jednostranná jubilejní plaketa 1908 - poprsí zprava, vročení, Sign., patin.bronz 63x93 mm
Schafer - jubilejní 6.spolkové střelby ve Vídni 1908 - císař zdraví davy, Vídeň, opis/ Vindobona, střelci, znak a vročení, Sign., Punc., Ag, 38mm, 27.087g
Železárny Komárov - upomínka na Jubil. výstavu 1908 - poprsí zprava, opis/ nápis ve věnci z vavřínu a dubu, měděně patinované lité železo 60 mm, lakovaná, téměř
Neuberger a Prinz - 100.výročí obrany Tyrol 1909 - poprsí Františka II. a Fr.Josefa zprava, opis / znak a opis, Sign., Punc., Ag 45mm, 39.969g, nep.rysky
Nesign. - medaile na spojen. s Německem (1914) - dvojportrét zprava / bitevní scéna, obě strany bez opisů, patinované Ag900, 50mm, 55.152g R!
Neuberger a Hartig - medaile na světovou válku 1914 - poprsí zprava, nápis / vojáci v boji, nad nimi Niké, vročení, Sign., patinovaný bronz 50 mm, skvrnka
Heida - pamětní medaile Červeného kříže 18.8.1915 - císař na koni doprava, vedle běžící Victorie, vojáci/ 6-řádkový nápis v perlovci, Sign., patin.zinek 70 mm
František Josef I. a Alžběta Bavorská
Cínová svatební medaile 24.4.1854 - dvojportrét zleva a opis / znaky pod korunou, putti, nápis na stuze, opis, Nesign.(Seidan), 29mm, 12.452g, jako M.2678
Seidan - svatební medaile 24.4.1854 - dvojportrét zprava, opis / anděl s dvěma rohy hojnosti, znaky, koruna a opis, Sign., cín 37mm, dr.hr., nep.rysky
Alžběta, manželka Františka Josefa I., 1837 - 1898
Neuberger - plaketa na odhalení pomníku ve Vídni 1907 portrét zleva / pomník v parku, císařská koruna, 3-řádkový nápis, Sign., patin.bronz 49x65 mm, téměř
Arcivévoda Friedrich - polní maršál, 1856 - 1936
Helene Scholz - AR pamětní medaile 8.12.1914 - poprsí zprava, opis / těšínský zámek s parkem, 8-řádk. něm. nápis, Sign., Punc., patin.Ag, 55mm, 70.383g, téměř
Arcivévoda Rudolf, 1858 - 1889
Christlbauer - mezinár. elektrotechnická výstava 1883 - poprsí zprava, opis / palác Rotunda, opis a nápis, Sign., zlacený bronz 54 mm, patina
Arcivévoda Rudolf a Stephanie Belgická
Tautenhayn - AR medaile na památku sňatku 10.V.1881 - dvojportrét zprava, opis / anděl sype květy, opis, Sign., 55mm, 81.822g, Don.3252, H.4002, rysky, téměř
Arcivévoda František Ferdinand, 1863 - 1914
Pittner - Mezinárodní výstava hygieny ve Vídni 1894 - poprsí část.zprava, opis / nápis v ozdobném štítu, zdobené rohy hojnosti, Sign., hliník 42 mm, pat.,tém.