Arcivévoda Friedrich - polní maršál, 1856 - 1936
Helene Scholz - AR pam. medaile 1914 - poprsí zprava, opis / těšínský zámek s parkem, 8-řádk.nápis, Sign., Punc., Ag 55mm, 71.126g, dr.hr., nep.rys., patina R!
0/0-
Arcivévoda Rudolf a Stephanie Belgická
Scharff - nikl. medaile na památku sňatku 10.5.1881 - dvojportrét zprava, opis / Venuše a Eros nesou erby manželů ve věnci, opis, Sign., 50mm, 61.388g R!
Geitzkofler Jiří s manželkou Valentinou Röllinckh
Početní groš b.l., BPM.78, Don.3355, Pž.41, Pro.48/1, 3.056g, dírka, úhoz, nep.nedor., patina
Kinský, Leopold Ferdinand -nejvyšší lovčí, 1713 -1760
Zlatník b.l., Korunovaný monogram / korunovaný znak v ozdobné kartuši, hrana vroubkov., Ag 31mm, 9.865g, Don.3502, BPM.184, PR.54, hr., rysky, krásná pat. R!
Liechtenstein, Jan Adam a Marie, roz. hraběnka Kinská
Svatební medaile 30.VII.1967 - dva portréty pod korunou, opis / korun. rodové znaky na plášti, opis, Sign.AZ, Zn.A (Vídeň), Ag900, 35mm, 14.732g, patina
Lobkowicz Jiří Kristián, vév. roudnický, 1835 - 1908
O.Španiel - medaile na 70.narozeniny 1835/1905 - poprsí zleva, nápis / sedmiřádkový nápis mezi dvěma vavřínovými stromky, Sign., patin.bronz 60 mm, PL.98
Metternich, Clemens Wenzel Lothar, 1773 - 1859
Loos a Held - AR pamětní medaile 1836 - hlava zprava, opis / Austria s rohem hojnosti, znak na sloupu, písmo, Sign., 34mm, 13.523g, H.7478, dr.rysky, téměř
Nepolyský ze Záchrašťan, Bořek - radní v Kutné Hoře
Početní peníz b.l., Don.3619, BPM.34/290, Pž.130, 24mm, 2.398g, zvlněný, nedor., patina
2/2-
Picolomini von Aragona, Octavio, 1599 -1656
G.Pfrundt - AR odlitek oválné portrétní medaile b.l. - poprsí zprava, opis / měsíc nad krajinou a nápis na stuze, Sign., 38/44 mm, 48.638g, BPM.309, skvrny R!
Nesign. - litý zinkový jednostranný medailon n.l. - poprsí mírně zprava, rytý opis, 110mm, patina R!
Puellacher Ruprecht, mincmistr s manželkou Annou
Početní peníz b.l., znak, monogram a opis / znak, monogram a opis, Pro.B.180/3, Don.3666, BPM.324, Pž.186, 24mm, 2.871g, nedor., pěkná patina
Savojský Evžen - císařský generalissimus, 1663 - 1736
Nesign. - AR medaile na vítězství u města Rysel 1708 - stavba Babylónské věže, písmo / slunce a měsíc, obležené město, písmo, 49mm, 37.022g, dr.rysky RR!
Schaffer Tobiáš a manželka Marie Anna rozená Tucherin
Početní groš b.l., Pro.B.203/1, BPM.378, Pž.198, 2.475g, nepravidelný okraj, patina
Schwarzenberg Karel - polní maršál, 1771 - 1820
Pichler - AE pamětní medaile, b.l. - poprsí zprava, opis / Mars se štítem a vavřínovou ratolestí, písmo, Sign., 47mm, 54.323g, Don.3889, hr., dr.rysky, patina
Schwarzenberg Johannes, vévoda krumlovský
Španiel - AE medaile na 70.narozeniny 1930 - poprsí zleva, opis / pětiřádkový latinský nápis a vavřínová snítka, Sign., patin.bronz 75 mm, kartonový stojánek
Šlik Jindřich, 1612 - 1650
Groš 1635 - s titulem Ferdinanda II., Planá-Candler, podobný BPM.472, Don.3810, 1.562g, nedor., nep.vady razidla, patina
Steinperger ze Steinpergu, Hans -horní mistr na Kaňku
Početní peníz b.l., Pro.B.225/1, BPM.558, Don.3928, Pž.206, 22mm, 1.809g, mírně kor., patina
-2/2-
Škrétové Šotnovští ze Závořic, Konrád, Pavel a Daniel
Početní peníz 1610, Don.3908, BPM.LXV/550, 2.333g, nedor., úhoz, nep.rysky, patina
Valdštejn Albrecht, 1624 - 1634
3 Krejcar 1630, Zaháň-Jacob, Nech.120, Meyer.243, jako Don.4003, 1.272g, mírně zvlněný, nedor., dvojráz, patina R!
Freibösen - AR odlitek medailky na založení kláštera ve Valdicích 1632 - poprsí čelně/ 7-řádk.nápis, 25mm, 8.118g, NČČS 1934/72, Don.3971, BPM.633, patina RR!