Arcivévoda František Ferdinand, 1863 - 1914
Pittner a Hartig - 18.výstava nábytku ve Vídni 1906 - poprsí zpředu, opis / 5-řádkový nápis, věnec a opis, Sign., bronz 60 mm, část. setřené postříbření, etue
Nesign.- III. zemské spolk.střelby v Teplicích 1907 - poprsí zpředu, opis / střelec s puškou a praporem, 9-řádkový nápis, Punc., Patinované Ag 38mm, 25.191g
Hartig - AE jednostranná úmrtní medaile spolku přátel mincí a medailí 28.6.1914 - poprsí zprava, opis, Sign., patinovaný bronz 40 mm
Arcivévoda František Salvator, 1866 - 1939
Korchann - pamětní plaketa 1916 - poprsí zleva, nápisy, Sign., patinovaný bronz 50x70 mm, pův.etue
Arcivévoda Ferdinand Karel, 1868 - 1915
Ústí nad Labem - Všeobecná německá výstava 1903 - poprsí částečně zleva, věnec, opis/ alegorie, město, opis, Nesign., postř. bronz 61 mm, nep.rysky, etue
Ústí nad Labem - všeobecná německá výstava 1903 - poprsí částečně zleva, věnec, opis/ alegorie a město, opis, Nesign., bronz 61 mm, škr., postř.setřeno
Pittner - výstava Dítě ve vídeňské Rotundě 1907 - poprsí částečně zleva, opis/ 7-řádkový německý nápis, Sign., postř.mosaz 23 mm s raženým ouškem, lakovaná
Karel I., 1916 - 1918
Hartig - Podpůrný spolek námořnictva - 1914/1915 - poprsí budoucího císaře zleva, 2-řádkový nápis / křižník plující doleva, opis, Sign., pat.bronz 60 mm
Kautsch - medaile "Folgaria" 1916 - poprsí císaře zprava, opis / meč, dubová a vavřínová ratolest, opis, Sign., patinovaný bronz 65 mm
Nesign. - nástupní medaile 1916 - poprsí v uniformě, opis / tři korunované znaky a nápis na stuze, Punc., patinované Ag900, 50mm, 49.776g, pěkná patina
Sigb.FW - spolek Leopoldina 1947/1987 - poprsí zleva, opis / znak, dvojitý opis, patin.Ag, 37mm, 23.803g
Karel I. a Zita
Sign.FK - zásnubní medaile 1911 - dvojportrét čelně / muž splétá květin. girlandu, v pozadí zámek a most, opis, patinovaný bronz 55 mm
Marschall - svatební medaile 21.X.1911 - dvojportrét, opis / dva znaky pod korunou, věnec z růží, opis, Sign., patin.zlac.bronz 80mm, 212.693g, dr.rys., tém.
Weinberger - svatební plaketa 21.X.1911 - dvojportrét zprava, koruna, andílci, monogramy a opis, Sign., jednostranný patinovaný bronz 60x60 mm, 107.521g
Weinberger - narození prince Fr.Jos.Otto 20.11.1912 - dvojportrét zprava, opis / princ na orlu, znak, zámek Reichenau, dva opisy, Sign., patinovaný bronz 60 mm
Hartig - pamětní medaile na 100 let narození 1987 - dvojportrét zprava, opis / císařský znak a opis, Sign., punc."F", měď 46 mm, skvrnky, patina, lakov.?
Císařovna Zita - manželka Karla I., 1892 - 1989
Kautsch - pamětní medaile b.l. (1916) - portrét zleva a opis / stojící císařovna se dvěma dětmi, nápis, Sign., patinovaný bronz 65 mm
Arcivévoda František Josef Otto, 1912 - 2011
Kautsch - medaile k pátým narozeninám 1917 - portrét zprava, opis / korunov.znak, vavřínové snítky a opis ve věnci, Sign., patinovaný bronz 65 mm
Bachofen von Echt, Adolf
Scharff - litá medaile na 60.narozeniny 1890 - portrét mírně zprava, nápis / znak se štítonoškou, vročení, Sign., bronzový ovál 65/52 mm, 75.173g
Dietrichstein, Zikmund Ludvík, zemřel 1664
Tolar 1653, Štýrský Hradec, poprsí zprava, opis / císařský a knížecí znak, Řád Zlatého rouna, opis, FW.I.662, PR.20, 27.875g, krásná patina RR!