Česká republika
Zlatá koruna b.l. (Vánoce 1992) - Svatá rodina/ nápis mezi dvěma svícny, Nesign., minc. Mnichov, Ag999, 35mm, 14.750g, ZK.VIII.1.a, text v němčině, patina
Čína
Čínská lidová osvob. armáda - Velká čínská zeď b.l. - hvězda, čínský opis / pohled na zeď, anglický opis, Nesign., bronz 50 mm, původní etue
Polsko
Opole - XIII.mezinárodní výstava psů 1975 - pes, opis / emblém "FCI", 6-řádkový nápis, Nesign., zlacený bronz 36 mm s původním závěsem, téměř
Rumunsko
Ioan Inocentiu Micu Klein - klášter Blaj 1737/1997 - poprsí čelně, vročení a opis/ budovy kláštera, nápis, Sign.VG, zlacený bronz 60 mm, nep.rysky, původní etue
Filatelistické medaile, plakety a odznaky
Praha 1977 - městská výstava pošt. známek, Nesign., zlacený bronz 50 mm, udělení "JDr.Z.Zuska"
Hasičské medaile, plakety a odznaky
Mladá Boleslav 1937 - krajský sjezd čs. hasičstva 16.-17.V., Nesign., mosazný plech 28x27 mm s jehlicí
Pulečny-Kličnov (u Jablonce nad Nisou) 1924 - 50 let založení sboru, budova zbrojnice, Nesign., zlacený mosazný plech 27x35 mm s jehlicí, patina
Jezdecké medaile, plakety a odznaky
Mladá Boleslav 1935 - SJ (Selská jízda) - sborové závody 30.6., Nesign., mosaz 30 mm se zav.špendlíkem
Poděbrady b.l. - upomínka na I.jezdecké závody, Nesign., postříbřený bronz 30 mm s upínáním do klopy
Odznaky
Československo 1935 - 50 let N.J.S. (Národní jednoty severočeské), Nesign., postř.bronz 25x25 mm s jehlicí
1-
Kly a okolí b.l. - Podpůrný a vzdělávací spolek, Nesign., postříbřený bronzový plech 45x39 mm se zavíracím špendlíkem
Orelské medaile a odznaky
Členský odznak b.l., Nesign., částečně smaltovaný bronz 37x28 mm se zavíracím špendlíkem
Pivní známky
Kout na Šumavě, velkostatek a pivovar - 1 L.(litr), Likovský.181, mosaz 19 mm, na hraně 3 zářezy, patina
Kout na Šumavě, pivovar - 1 L.(litr), Likovský.183, číslo 278, mosaz 26mm, nedor., dr.rysky, pěkná pat.
Kout na Šumavě, pivovar - 1 L.(litr), Likovský.185, nečíslov., mosaz 26mm, dr.hr., dr.rysky, pěkná patina
Sokolské medaile, medailky a plakety
Březa b.l. - Obec sokolská - vítěznému družstvu, Sign., patinovaný bronz 50 mm, dr.hr., téměř
Sokolské medaile, medailky a odznaky - regionální
Liberec 1921 - krajský slet 14.VIII., nečitelná signatura, měděný plech 34x50 mm se zavíracím špendlíkem a stužkou
Rakousko - Uhersko, Karel I., 1916 - 1918
Karlův vojenský kříž, Marko.419a, VM2.18, Nesign., bez závěsného kruhu a stuhy
Rakousko - Uhersko, vlastenecké (patriotické) odznaky
Císař František Josef I. a císař Vilém II. b.l., Nesign., černobílá fotografie ve zlaceném rámečku 30mm s poškozeným upínáním