Marie Terezie, 1740 - 1780
Posměšná medaile na korunovaci v Praze, Spravedlnost a Fáma korunují královnu, písmo / bašta s cimbuřím, symboly vítězství, opis, bronz 43mm, ČS.1319, patina
Nesign. - cín. větší medaile na korunov. v Praze 1743 - koruna, zkřížené žezlo a meč, nápis / stojící lev se svatoondřejským křížem, opis, 48mm, ČS.1312, pat.
Widemann - menší jeton na uzdravení od neštovic 1767 - portrét, opis/ císařovna klečící před oltářem, opis a nápis, Ag 21mm, 2.218g, ČS.1368, M.1979, pěkná pat.
Guillemard - založ. Milánské hospodářské komory 1777 - portrét v závoji zprava, opis / Ceres a Merkur, písmo, Sign., bronz 50 mm, M.2079, H.2976, MMT.275 R!
Marie Terezie a František Lotrinský
Doner - AR medaile na návštěvu uher.horních měst 1751 - portréty proti sobě, opis / horníci vítají krále, písmo, 29mm, 8.594g, M.1827, H.2903, nep.hr., dr.rys.
Wurschrauer - AR medaile na založení Řádu M.Terezie 1757 - dvojportrét zprava, opis / Victoria s modelem řádu a ratolestí, opis, 50mm, 43.741g, M.1858, téměř
Kaiserwert - upevnění hranice v Sedmihradech 1762 - dvojportrét zprava, opis / sedící Dacia, císař.orel, opevnění a nápis, lité železo 59mm, jako M.1903, pat.
Josef II., 1780 - 1790
Menší peníz na volbu ve Frankfurtu, 27.III.1764 Poprsí zprava, opis / Germania nad ležícím rytířem, písmo, Ag 22mm, 2.166g, Nov.B.7b, nep.rysky, patina
Větší peníz na korunovaci ve Frankfurtu 3.4.1764 - Boží oko, meč a pluh na zeměkouli, opis / koruna, 9-řádkový nápis, Ag 24mm, 4.024g, M.1921, patina
Leopold II., 1790 - 1792
Reich - AE medaile na korun. ve Frankfurtu 9.10.1790 - poprsí zleva, opis / předání korun. klenotů císaři, opis a nápis, Sign., 47mm, Nov.E.2b, rysky, patina R!
Reich - medaile na korunovaci v Praze, 6.IX.1791 Poprsí zleva, opis / oltář s korun. klenoty, písmo, Sign.R, cín 46 mm, ČS.1426, Don.3050, dr.hr., dr.škr.
František II., 1792 - 1835
Menší peníz na vyhl. Rakouského císařství 6.12.1804 - portrét zprava, opis / 4-řádk. nápis ve věnci a opis, Ag 20mm, 2.193g, ČS.1480, M.2337, Nov.O.2b, rys.,pat.
Manfredini - AR medaile na holdov. v Benátkách 1815 - hlava zleva, opis / korun. znaky Milána a Benátek, ratolesti, písmo, 30mm, 11.951g, Nov.Q.2b, pat., tém.
Vassallo - návrat císaře do Milána v prosinci 1815 - poprsí zleva, opis / Lombardie zdraví císaře na koni, opis a nápis, Sign., Ag 43mm, 34.959g, H.3437, patina
Lang a Stuckhart - medaile na uzdravení císaře 1826 - poprsí zprava, opis / sudičky s nití života a anděl, písmo, Ag 37mm, 21.983g, M.2506, H.3474, vl.rys.,pat.
Marie Ludovica, manželka Františka II.
AR menší peníz na korunovaci v Bratislavě 7.9.1808 - lilie, opis / koruna a 6-řádk. nápis, Nesign., 21 mm, 2.190g, Nov.U.3b, M.2361, H.3402, úhoz, dr.rys., pat.
AR menší peníz na korunovaci v Bratislavě 7.9.1808 - lilie, opis / koruna a 6-řádkový nápis, Nesign., 21mm, 2.175g, Nov.U.3b, M.2361, H.3402, nep.rysky
František II. a Carolina Augusta
Ferrari - AR medaile na svatbu ve Vídni (1816) - portréty proti sobě, opis /2-řádkový nápis ve věnci a opis, Sign., Ag 48mm, 57.718g, M.2460, H.3447, pat.
Losch a Stiglmaier - AR zásnubní medaile 29.X.1816 - dvojportrét zprava, opis/ sedící Aténa a orel, písmo, Ag 41mm, 29.219g, M.2461, H.3448, nep.hr., nep.rysky