Praha-arcibisk., Václav Leop. Chlumčanský, 1814-1830
Putinati - 100 let svatořeč. Jana Nepomuckého 1829 - chrám sv.Víta, opis a nápis/ nápis ve věnci, Sign., Ag 50mm, 62.752g, Don.4654, dr.úhozy, dr.rysky, pat.
Putinati - 100 let svatořeč. Jana Nepomuckého 1829 - chrám Sv.Víta, opis a nápis / nápis ve vavřínovém věnci, Sign., bronz 50mm, Don.4655, nep.hr., nep.rys.
Praha-arcibisk., Josef Beran, 1945 - 1965 (- 1978)
M.Uchytilová-Kučová - intronizační medaile 1946 - poprsí zleva, latinský opis / znak s kardinálským kloboukem, latinský opis, Sign., patinov.bronz 50 mm
Praha - metropolitní chrám Svatého Víta
Sv. Jan Nepomucký mezi anděli v oblacích, opis/ náhrobek sv. Jana, opis a nápis, 1736, Sign.Dockler, Ag 48mm, 41.121g, Přib.566, hlazena v ploše RR!
Praha - bratrstvo svatého Jana Nepomuckého
Chrám sv. Víta, česko-německý opis / náhrobek sv.Jana Nepomuckého, česko-německý opis, 1850, Sig.Drenwett- Pessina, cín 45mm, 31.901g, Přib.749c, dr.hr., rysky
Rajhrad na Moravě - opat Günther Johann
Scharff - AE pamětní medaile 1880 - poprsí opata zleva, opis / budova kláštera, znak, opisy, Sign., 54mm, 68.677g, krásná patina, téměř
Salzburg-arcib., Paris Lodron, 1619 - 1653
Tolar 1637 - Madona / sv.Rupert, Zot.1488, Pr.1215, KM.87, 28.400g, dr.hr., dr.rysky, patina
Salzburg-arcib., Hieronymus Colloredo, 1772 - 1803
Mazenkopf - medaile na 1200 let arcibiskupství 1782 - poprsí zprava, opis / chrám s 12 sloupy, opis a nápis Sign., Ag 33mm, 12.117g, H.4735, Zot.3190, patina
Tolar 1782 M, Zot.3218, Pr.2435, KM.435, 28.018g, nep.just., nep.hr., nep.rysky, téměř
Salzburg-arcib., Karl Berg
G.Manzu - 1200 let založení dómu 1974 - poprsí zprava a opis / dva kněží nesou model dómu, opis, Sign., patin. Ag900, 28mm, 11.909g, dr.hr., nep.rysky, téměř
Teplá - kanonie premonstrátů
Účelová známka b.l., Sign.Pichl-Praga, Znak v kartuši zdobené mitrou a berlou / 3-řádkový nápis a věnec, mosaz 31 mm, 7.932g, just., skvrnka, patina R!
Vratislav-biskup., Friedrich von Hessen, 1671 - 1682
Krejcar 1681 LP-H, Sa.183 (obr.70), 0.980g, krajový střížek, pěkná patina
Církevní medaile - Mistr Jan Hus
Nesign. - Husův tolar - litý b.l. (cca 18.století) - poprsí zprava, nápis a opis / Hus na hranici, nápis, dva opisy, Ag 42mm, 22.645g, Don.3453, Katz.71-pod.
Nesign. - Jan Hus zprava ve věnci, opis / rodný dům v Husinci, gotická kružba, b.l. (cca 1860), cín 36 mm s původním raženým ouškem, Don.3476, hr., škr., pat.
Údobí let 1918 - 1938
5 Koruna 1927, 10.054g, nep.hr., nep.rysky, téměř R!
5 Koruna 1931, 7.002g, nep.hr., zcela nep.rysky, patina R!
5 Koruna 1932, 7.005g, nep.rysky, patina R!
25 Haléř 1933, 3.998g, krásná patina
20 Haléř 1933, 3.375g, pěkná patina R!
Údobí let 1939 - 1945 / Protektorát Čechy a Morava
50 Haléř 1940, 3.666g, skvrnky