Schwarzenberg Karel - polní maršál, 1771 - 1820
Pichler - AE pamětní medaile b.l. - poprsí zprava, opis / Mars se štítem a vavřínovou ratolestí, opis a nápis, Sign., 47mm, 53.720g, Don.3889, krásná pat.
Šlik Štěpán a bratři, 1505 - 1526
Tolar b.l., Jáchymov - Sturtz, BPM.388, Don.3759v, Pol.147v, varianta opisů aversu i reversu, 29.012g, dr.vady materiálu, nep.nedor., nep.dvojráz, patina R!
1/4 Tolar b.l., Gemisch a Gebhart, BPM.383, Don.3750, pol.141, 7.207g, dr.vady materiálu, nep.nedor., nep.dvojráz, patina RR!
Šlikové - Burian, Jeroným, Jindřich a Lorenz, po 1526
1/2 Tolar (15)28 - s titulem Ferdinanda I. - Ulrich Gebhart, jako Don.3782, jako BPM.416, Pol.neuvádí, 14.261g, nep.nedor., nep.dvojráz, krásná patina RRR!
Šlik Jindřich, 1612 - 1650
Tolar 1645 CB - s tit. Ferdinanda III., Planá-Begner, Don.3819, BPM.482, 28.803g, stopa po oušku, nep.nedor., nep.dvojráz, pěkná patina
Tolar 1646/7 CB - s titulem Ferdinanda III., Planá - Begner, jako BPM.483, jako Don.3821, s úpravou letop. v razidle, 28.459g, nepatrná stopa po oušku, pat. R!
Groš 1627 - s titulem Ferdinanda II., Planá-Candler, BPM.446, Don.3797, 1.578g, nedor., patina
Groš 1630 - s titulem Ferdinanda II., Planá-Candler, BPM.458, Don.3800, 1.829g, 1.549g, nedor., patina 2ks
-2-2
Groš 1630 - s titulem Ferdinanda II., Planá-Candler, BPM.458, Don.3800, 1.737g, nep.nedor., pěkná patina
Groš 1631 - s titulem Ferdinanda II., Planá-Candler, Krejcar 1633 - s tit. Ferdinanda II., Planá-Candler, BPM.463,469, Don.3801,3806, nedor., patina 2ks
3-2
Groš 1638 - s titulem Ferdinanda III., Planá-Candler, podobný BPM.475, Don.3813, 1.699g, nedor., exc., pat.
Groš 1638 - s titulem Ferdinanda III., Planá-Candler, podobný BPM.475, Don.3813, 1.673g, nedor., patina
Krejcar 1633 s titulem Ferdinanda II., Planá-Candler, BPM.469, Don.3806, 0.844g, nedor., tmavá patina RR!
Šlik František Arnošt, 1650 - 1675
1/2 Tolar 1661, Planá-Pellet, Don.3840, BPM.497, 14.758g, stopa po oušku, nedor., zlacený, patina R!
Šlik Leopold Jindřich, 1766 - 1770
Tolar 1767, Praha-Erdmann a Stőhr, Don.3848, BPM.507, PR.197 (poslední šlikovská tolarová ražba), 27.994g, nep.nedor., nep.just., pěkná patina, téměř R!
Strnad z Freytok, Adam, úředník mincovny v Kutné Hoře
Početní groš b.l., znak, opis / 4-řádkový nápis v kartuši, Pro.B.231/1, BPM.565, Don.3934, Pž.207, 21mm, 2.348g, nep.nedor., krásná patina
Trautson, Pavel Sixtus, 1550 - 1621
3 Krejcar (1)618, Vídeň, FW.914, podobný jako PR.204, ale menší poprsí a perlovec v aversu i reversu, 1.572g, nep.exc., nep.nedor., pěkná patina, téměř
3 Krejcar (1)619, Vídeň, FW.915, PR.207, 1.370g, nep.nedor., patina, téměř
Valdštejn Albrecht, 1624 - 1634
Tolar 1626, Jičín-Reick, opis Rv.:"DOMINVS.PROTECTOR. MEVS." (vévodou neschválen a stahován z oběhu), Mayer.1, Nech.2, Don.3973, mělká ražba, patina RRR!
3 Krejcar 1628, Jičín-Reick, Nech.48, Meyer.136, 1.562g, nedor., nep.zvlněný, nep.kor., patina R!