Rakousko - Uhersko, vlastenecké (patriotické) odznaky
C.K.ministerstvo vojenství 1915 - vlastenecká válečná sbírka kovů, český text, černé sklo 21 mm s jehlicí
Svaz protifašist.bojovníků - stř. medaile, VM.217b
Medaile za zásluhy o ČSLA (do roku 1990) - I.stupeň, postříbřený bronz
Československo - jehlicové miniatury čsl. vyznamenání
Medaile Za zásluhy - II.stupeň, jako VM.13-2
Československo - legionářské medaile a odznaky
Dvůr Králové 1938 - odznak ČOL na 20 let republiky, Nesign., bronzový plech 24x23 mm s jehlicí
Mělník 1937 - oslavy 20.výročí bitvy u Zborova 20.6., Nesign., bronzový plech 27x39 mm s jehlicí
Československo - odznaky branných organizací
Svaz národní revoluce 1918 - 1945 - 1948, Sign.Březa/ Šebek-Jablonec, hliník 14x24 mm, jehlice chybí, pat.
Československo - hasičské dekorace
Svaz požární ochrany - medaile Za zásluhy, typ 1978, zlacený bronz, stužka s miniaturou
Československo - různé
Tyršův odznak zdatnosti - typ 1948 - Krubl.tab.28 (text str.55), provedení se šroubem, maticí a podlož.
Česká republika - různé
Klub vojenské historie Praha 1997 - XXX.let služby, avers podle R-U výkonnostního střeleckého odznaku, Nesign., postř.bronz 41mm se žlutou stuhou
Klub vojenské historie Praha 1997 - XX.let služby, avers podle R-U výkonnostního střeleckého odznaku, Nesign., postř.bronz 41mm se žlutou stuhou
Klub vojenské historie Praha 1997 - X.let služby, avers podle R-U výkonnostního střeleckého odznaku, Nesign., postř.bronz 41mm se žlutou stuhou
Klub vojenské historie Praha 1997 - pamětní medaile, avers podle R-U výkonnostního střeleckého odznaku, Nesign., postř.bronz 41mm se žlutou stuhou
Belgie
Leopold II. - záslužný civilní kříž - III.třídy, BB.98, bez stuhy
Německo - císařství
Vilém I. - medaile na 100 let narození 1897, B.136, Nimmergut.1965/1, hrany, rys., bez ouška, bez stuhy
2/2/-
Německo - Výmarská republika
Malá stužka k Pamětnímu kříži 1914 - 1918
Německo - císařství, Výmarská republika
Konvolut vojenských písemností 1889, 1903, 1916, 1920, 1920 (na internetu vyobrazeno) 5ks
zach.
Německo - III.říše
Malá stužka - Válečný záslužný kříž s meči
Rusko - SSSR, 1923 - 1991
Medaile na 70 let Sovětských ozbrojených sil 1988, Herf.3.51