Numismatické listy 1978, vázané
Z
Numismatické listy 1979, vázané
6 krejcar 1816, dr.škr. R
1/2 batzen 1525, SJ 986/430, ned.
24 krejcar kiprový b.l. (1619-1620), kraj.stř., Hahn 59, 7,958g
medaile Ag 900/1000 poprsí zleva/lev se štítem, 39mm/18,941g, sign. Deschler München, původní ouško, patina
5 krejcar 1766 ES, nep.prohn., nep.ned.
groš 1531 Königsberg
groš 1535 Königsberg, dr.st.kor.
groš 1543 Königsberg, pěkná patina
2 Mariengroschen 1708
1 Mariengroschen 1800 M.C.
1/12 tolaru 1806 M.C., dr.škr.
Silbergroschen 1575, SJ 3688/2027, ned.
1 denier 1758, 1 fenik 1804, 1826, VI fenik nedor. (3/3-) 4ks
1-1-
1 fenik 1726 divý muž
3 Krejcar 1602 s titl.Rudolfa II. nep.ned.
fenik obchodní, Koch M6/4
Doppelschilling 1601, SJ 3425/1852, dr.ned.
knížecí groš b.l., SJ 2233/1100, 10 ks
-1-2-