Valdštejn Albrecht, 1624 - 1634
3 Krejcar 1629, Jičín-Reick, Nech.59, Meyer.143, 1.595g, exc., nedor., tmavá patina R!
3 Krejcar 1629, Jičín-Reick, Nech.59, Meyer.158, 0.903g, naprasklý, nedor., tmavá patina R!
3 Krejcar 1633, Jičín-Steinmüller, Ne.95, Meyer.323/ 324, jako Don.4016, 1.564g, nep.nedor., nep.prohnutý, patina R!
3 Krejcar 1629, Zaháň-Jacob, Nech.114, Meyer.223, podobný jako Don.3997, 1.471g, vady materiálu v Rv., nep.nedor., pěkná patina R!
3 Krejcar 1629, Zaháň-Jacob, Nech.114, Meyer.237, Don.3997-3998, 1.616g, nep.nedor., pěkná patina
3 Krejcar 1631, Zaháň-Jacob, Nech.121, Meyer.261, 1.375g, dr.vady mater., nedor., pěkná patina
Wolff - AE pamětní medaile 1824 - poprsí zprava, opis / 9-řádkový nápis, Sign., 41mm, 43.999g, Don.3970, skvrnky, patina, téměř
Kazda - AR pamětní medaile 2001 - poprsí zprava, opis / korunov. znak, opis, Nesign., mosaz 25mm, tém.
Krnov, Georg Friedrich, 1543 - 1603
60 Krejcar (15)74 bz, jako Sa.33 (ročník neuvádí), Kop.5817, 24.489g, nepatrná stopa po oušku, nep.nedor., nep.dvojráz, pěkná patina, téměř RR!
Krosno, Joachim I. a Albrecht, 1498 - 1514
Groš 1513, Sa.3 (obr.1), Kop.6025, 2.019g, nedor., patina R!
Lehnice-Břeh, Friedrich II., 1495 - 1547
Groš b.l., jako Sa.6 (obr.6), jako Kop.4916, ale v aversu bez svatozáře, 2.157g, nedor., patina RR!
Lehnice-Břeh, Jan Christian a Jiří Rudolf, 1602 -1621
Tolar (1)608 CT, podobný jako Sa.77 (podobný jako obr.XVIII/37), 28.938g, na hraně dvě nepatrné stopy po uchycení, pěkná patina RR!
3 Krejcar 1610 CT, Sa.104 (obr.35), Kop.4990, 1.600g, nedor., patina
3 Krejcar 1613 CC, Sa.124 (obr.46), Kop.4995, 1.535g, pěkná patina
3 Krejcar 1614 CC, Sa.129 (obr.48), Kop.4996, 1.499g, nep.exc., nep.nedor., pěkná patina
3 Krejcar 1615 CC, Sa.131 (obr.48), Kop.4998, 1.523g, krajový střížek, pěkná patina
Početní peníz (161)3 bz, Fried.1488, Neumann.I.4807, 4.532g, nep.nedor., dírka, patina R!
Lehnice-Břeh, Jiří Rudolf, 1621 - 1653
24 Krejcar kiprový (1)623 bz, jako Sa.270 (obr.107), jako Kop.5261, rozdíly v kresbě portrétu i znaku, 3.891g, nedor., patina R!
Lehnice-Břeh, Jan Christian, 1621 - 1639
3 Krejcar 1621 BH, Břeh, Sa.1889 (obr.67), Kop.5160, 0.793g, nep.vady materiálu, nep.nedor., téměř
Lehnice-Břeh, Georg, 1639 - 1664
Buchheim - AR oválná medaile b.l. (1653) - poprsí mírně zprava, opis/ znak s klenoty, opis, Sign.IB, 37/39 mm, 13.499g, H.5100, nep.st. po oušku, rys. RR!