Pittner - medailka na jubilejní spolkové střelby 1898 Poprsí zprava, opis / sedící žena s terčem a puškou, opis, Sign., bronz 29 mm s původním raženým ouškem
Scharff - AR medailka na 50 let vlády 1898 - poprsí zprava, nápis, vročení / mladé poprsí zleva, opis, vročení, Punc., 26mm, 7.953g, ČS.1613, dr.hr., téměř
Scharff - jubilejní V.spolk.střelby ve Vídni 1898 - poprsí zprava, nápis / žena vyrývá letopočet do kmene stromu, znak, nápis, Sign., Ag 37mm, 25.008g, rysky
Popp a Pichl - návštěva v Praze a zbudov. mostu 1901 - poprsí zprava, opis/ personifikace Vltavy s mostem, nápis, znak, lipové snítky, Sign., bronz 34 mm, rys.
Neuberger - 225 let morové epidemie 1679/1904 - Fr.Josef I. a Leopold I., opis / kostel, procesí, opis a nápis, Sign., Ag 33mm, 17.963g, patina
Hujer - AE medaile numismatické společnosti 1848/1908 - poprsí zleva, písmo / personif. numismatiky s lupou a medailí, opis, Sign., 68mm, 123.138g, patinovaná
Hujer - AE plaketa numismatické společnosti 1848/1908 - žena zdobí pomník císaře palmovou ratolestí, sedící razič, váhy, nápis, Sign., patinovaný bronz 49x80 mm
Hujer - AE medaile na hold Vídně k cís.jubileu 1908 - Obyvatelé města zdraví císaře, opis / stoj.Vindobona, významné budovy, opis, Sign., 85mm, 203.941g, patin.
Nesign. - medailka na spojenectví 1914 - dvojportrét zprava, opis / rakouský a německý voják, nápis, postř.bronz 30 mm s původním raženým ouškem, skvrnka
František Josef I. a Alžběta Bavorská
Seidan - na památku radostného pobytu v Praze 1854 - dvojportrét zprava, něm.opis / Niké s věncem, Pražský hrad, český lev, opis a nápis, měď 37mm, krásná pat.
Medailka na stříbrnou svatbu 24.IV.1879 - dvojportrét zprava, opis / 7-řádkový český nápis ve věnci, Nesign., mosaz 30 mm s původním ouškem, dr.hr., pat.
Pilz - medailka na výr.sňatku 24.4.1879 - dvojportrét ve věnci / 3-řádkový nápis a opis, Sign., cín 30 mm s pův. raženým ouškem, nep.hr., dr.rys., pěkná patina
Arcivévoda Otto František Josef, 1865 - 1906
AR menší jeton - horský hotel Raxalpa 25.6.1893 - poprsí mírně zleva, opis / hotel v horách, 3-řádkový nápis, Nesign., Punc., 24mm, 5.172g, pěkná patina
Karel I., 1916 - 1918
Medaile pro nejlepšího střelce střelecké školy b.l. - poprsí zprava, opis / střelec s puškou a orlem, opis, Nesign., patinované Ag 30mm, 15.821g, nep.rysky R!
Nesign. - medailka na stříbrnou svatbu 24.4.1879 - portréty proti sobě, koruna, věnec / německý nápis a opis, cín 30 mm s pův.raženým ouškem, hr., rysky
Geitzkofler Jiří s manželkou Valentinou Röllinckh
Početní groš b.l., Pro.48/1, Pž.41, Don.3355, BPM.11/78, 3.645g, mírně kor., patina
Metternich, Clemens Wenzel Lothar, 1773 - 1859
Weiss - portrétní medaile b.l. - poprsí zprava, opis/ erb s kolanami řádů Zl.rouna a Marie Terezie, opis, Punc., Ag 52mm, 58.008g, H.7474(AE), D.3587(AE), pat.
Mitrovský z Mitrovic a Nemyšle, Antonín Friedrich
AR životopisná medaile (1815 morav. gubernátor) 1841 - hlava zleva, opis / 19-řádk. latin. nápis ve věnci, Sign.I.Schön, 50mm, 43.791g, BPM.283, Don.3606, pat.
AE životopisná medaile (1815 morav. gubernátor) 1841 - hlava zleva, opis / 19-řádk. latin. nápis ve věnci, Sign.I.Schön, 50mm, BPM.283, Don.3607, patina, lakov.
Nepolyský ze Záchrašťan, Bořek - radní v Kutné Hoře
Početní peníz b.l., Don.3619, BPM.34/290, Pž.130, 24mm, 2.398g, zvlněný, nedor., patina
2/2-