Německo, drobné ražby císařství
1 Pfennig 1875 C
1 Pfennig 1888 E
Konvolut 154 kusů mincí -1 Pf. (30x), 2 Pf. (17x), 5 Pf. (39x), 1 0 Pf. (68x)
1-1-
Německo, Vojenské mince pro východní frontu
2 Kopějka 1916 A_ox.
2/2+
Německo, Nouzová platidla
Braunschweig - 50 Pfennig 1918 Kriegsnotgeld Fe 25 mm
Frankfurt a M. - 10 Pfennig 1917 / městský znak Zn 20 mm trojúhel. otvor
Hamburg - 200 000 Mark 1923 J Al 23 mm
Hamburg - 1/10 Verrechnungs Marke 1923 J 37
Míšeň - 50 Pfennig 1921, Bacchus s hroznem vína, bílý porcelán 21 mm
München - 15 Stadtgemeinde / kostelní věže dělí dataci 19-18 Zn 19 mm s otvorem uprostřed 2 ks
1-1
Norimberk - Početní žeton pro štěstí (18.-19. stol.), s portrétem Ludvíka XVI. mosaz 20 mm
Streiberg - 1 Million Mark 1923 / Hüttenwerke Al 28 mm
Westfahlen - 50 Pfennig 1921 - Stein Al 24 mm J 9
Westfahlen - 5 Mark 1921 Stein Al 32 mm J 11
Westfahlen - 10 Mark 1921 Stein Cu 38 mm J 13
Westfahlen - 50 Mark 1923 Annette Al 28 mm J 16
0/RL
Westfahlen - 100 Mark 1922, Stein zlacený bronz 26 mm N. 14
Westfahlen - 5 Millionen Mark 1923, Stein Cu 44 mm zlacená