Würtemberg-Olešnice, Sylvius Friedrich, 1664 - 1697
VI Krejcar 1674 SP, Sa.205 (obr.57), Kop.6215, 3.143g, nep.vady materiálu, pěkná patina
Würtemberg-Olešnice, Karl Friedrich, 1704 - 1744
VI Krejcar 1713 CVL, Christian von Loh, Sa.357 (obr.98), Kop.6345, 2.822g, nep.exc., pěkná patina R!
Slezsko - historické medaile a jetony
Nesign. - jeton na mráz a neúrodu ve Slezsku 1739/40 - saně v krajině, personifikace větru, opis / sedlák sedící vedle pluhu, písmo, Ag 30mm, 7.321g, Sa.102
Dehildensem
Cínová replika středověké pečeti na mramor. kotouči b.l. - biskup, hrad s pěti věžemi, latinský opis, Nesign., 85mm, 312g, pěkná patina
Jáchymov : mincmistr Oldřich Gebhart, 1527 - 1530
Vztyčení měděného hada, nápis a dva opisy / ukřižování Krista, nápis a dva opisy, 1528, Ag 46mm, 29.228g, dobové ouško, dr.rysky, pěkná patina R!
Jáchymov : Hieronymus Magdeburger a jeho dílna
Eliáš oživuje chlapce, opis / vzkříšení Lazara, opis, 1539, Katz.111, Don.4343, zlacené lité stříbro 45mm, 21.461g, opisy část.nečitelné, stopa po oušku, patina
Jáchymov : Nikl Milicz a jeho dílna
Poslední večeře Páně, opis, 1546/Kristus na globu mezi Pannou Marií a Janem Křtitelem, opis, Katz.346, Don.4341, lité stříbro 55mm, 39.044g, pěkná patina
Klanění pastýřů, opis/ klanění svatých Tří králů, opis (1549), Katz.354 (tab.LI/5), Enz.165, Don.4328, zlacené lité stříbro v rámečku 51mm, 33.214g, patina
Jáchymov : nesignované medaile
Abraham připraven obětovat Izáka, nápis / ukřižování Krista, nápis, podobná jako Katz.141, Enzenberg.285, zlac.lité stříbro 57mm, 36.518g, ouško, závěsný kruh
Linz-biskupuství, Franz Maria Doppelbauer
Zimpel - upomínka na svaté přijímání b.l. (cca 1890) - poprsí mírně zleva, opis / dvě děti klečící před biskupem, nápisy, Sign., Punc., Ag 42mm, 23.698g, rys
Zimpel - upomínka na svaté přijímání b.l. (cca 1890) - poprsí mírně zleva, opis / dvě děti klečící před biskupem, nápisy, Punc., Ag 42mm, 24.361g, dr.hr.rys.
Olomouc-biskup., František Ditrichštejn, 1599 - 1636
Krejcar b.l., S-V.7 (A/A), 0.980g, nep.exc., nep.nedor., pěkná patina RR!
Olomouc-biskup., arcivév. Leopold Vilém, 1637 - 1662
3 Krejcar 1659, S-V.132 (D/H1), mm.Reitter (Rossi), 1.530g, nedor., nep.kor., patina RR!
Olomouc-biskup., Karel II. Liechtenstein, 1664 - 1695
XV Krejcar 1676, S-V.375 (E2/B1), 5.908g, nep.nedor., patina R!
XV Krejcar 1692, S-V.387 (E4/D4), 5.690g, krajový střížek, nep.nedor., patina R!
XV Krejcar 1694, S-V.389 (E5/D4), 6.287g, vada razidla v aversu, nep.exc., pěkná patina
XV Krejcar 1694, S-V.390 (jako G1/F2, ale odlišné zdobení značky mincmistra), 6.062g, dr.vady mater., nep.nedor., patina R!
VI Krejcar 1665, S-V.339 (A/A), 3.140g, nep.exc., nep.nedor., pěkná patina R!
VI Krejcar 1674, S-V.342 (podobný jako B3/C2, ale drobné odchylky v kresbě aversu i reversu), 3.320g, krajový střížek, pěkná patina
3 Krejcar 1665, S-V.314 (B1/B3), 1.830g, dr.vady materiálu, dr.vady razidla, vl.škr., patina