10 šilink 1981,82,85,86,90 5 ks
1-1
25 šilink 1955 Národní divadlo Vídeň KM 2880
R
25 šilink 1956 Mozart a žeton Stephans groschen Al 2 ks
0-1
25 šilink 1956 Mozart KM 2881
nep.škr.hr.
50 šilink 1963 , 600 let Tyrol KM 2894
100 šilink 1975, 20 výr. státní smlouvy KM 2924
100 šilink 1979 Intern.centr.Vídeň,KM 2944
500 šilink 1981 800.výr.Verdunského oltáře 1181-1981, KM 2951
500 šilink 1982 Sv. Severin patron Rakouska 1 500.výr.482-1982 KM 2956
500 šilink 1982 500.výr.tisku v Rakousku,KM 2957
Rakousko rep. 10 Euro 2007 St.Paul im Lavanttal Ag
kapsle
Bavorsko, Štěpán II.1347-1376 fenik Rad.VIII/1
Bavorsko, Maxmilián I. 1598-1651 24 krej. B.l., Hahn 59
Bavorsko, Maxmilian II.1848-64 2gulden 1855 Mnichov,GDM.168
Eimbeck město, groš 1573, SJ 2116, mírně prohn., nedor.
Frankfurt město, spolkový tolar 1858,GDM.7
Halberstadt bisk., Christián 1616-1626,groš 1616 s tit.Matyáš II. SJ.4089/2176
Hanau-Lichtenberg, Johann Reinhard 1599-1625, 3krej.b.l., SJ 2220/1191
3ks
1-2
Mansfeld, Heinrich Franz 1644-1715 tolar 1692 B M
R zal.dirka