Olomouc-biskup., Karel II. Liechtenstein, 1664 - 1695
3 Krejcar 1670, S-V.326, tři různé varianty, 1.488g, 1.499g, 1.563g,, nep.nedor., patina 3ks
-1-1
1/2 Krejcar 1683, S-V.303 (A2), 0.538g, nep.exc., vlasová prasklina, pěkná patina R!
1/2 Krejcar 1683, S-V.303 (A2), 0.434g, mírně exc., pěkná patina R!
Olomouc-biskup., Karel III. Lotrinský, 1695 - 1710
Tolar 1704, S-V.574 (D/D), 28.326g, pěkná patina, starý podložní lístek
Tolar 1705, S-V.575 (E/E), 28.395g, krásná patina, téměř
1/2 Tolar 1703, S-V.566 (B/B), 13.769g, velké vady materiálu, velká stopa po oušku, rysky, patina R!
VI Krejcar 1709, S-V.548 (B2/D1), 3.111g, kytička na konci opisu překryta vadou materiálu, pěkná patina
Krejcar 1701, S-V.501 (A2/A2), 0.894g, pěkná patina
Olomouc-biskup., W.Hanibal Schrattenbach, 1711 - 1738
Tolar 1735, S-V.763 (S/T), 28.347g, na hraně stopa po zkoušce kovu, dr.hr., dr.rysky, patina
Olomouc-biskup., Jacob Ernst Liechtenstein, 1738-1745
Tolar 1741, S-V.908 (B2/B), 28.844g - vada razidla aversu ve slově "EPVS.", dr.vady materiálu, dr.škr., pěkná patina
Tolar 1741, S-V.908 (B2/B), 28.949g - vada razidla aversu ve slově "EPVS.", vada materiálu na hraně, mírně just. na hraně, pěkná patina R!
Olomouc-biskup., Ferdinand hrabě Troyer, 1745 - 1758
Nesign. - intronizační medaile střední 27.VIII.1747 - hořící oltář, dva andělé, opis/ honosný znak, 6-řádk. nápis, Ag 37mm, 15.926g, T.210, patina, nep.rys.,tém.
Olomouc-biskup., Anton Theodor Colloredo, 1777 - 1811
Würt - menší intronizační jeton 1779 - poprsí zprava, opis / Boží ruka ochraňuje stavení, opis a 4-řádkový nápis, Sign., Ag 25mm, 3.947g, Taul.265, just., pat.
Olomouc-arcibiskup., arcivév. Rudolf Jan, 1819 - 1831
1/2 Tolar 1820, S-V.1203 (A/A), 14.053g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina R!
20 Krejcar 1820, S-V.1201 (A/A), 6.680g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina
Olomouc-arcibiskup., Leopold Prečan, 1923 - 1947
Hladík - na jubil. oslavy Cyrila a Metoděje 1936 - dva světci nesou společně kříž a knihu, opis / chrám na Velehradě, opis, Ag987, 45mm, 40.101g, Taul.396
Praha-arcibisk., Václav Leop. Chlumčanský, 1814-1830
100 let svatořečení sv.Jana Nepomuckého 1829 - (4662) sv.Jan částečně zprava, opis / jazyk ve věnci, nápis, Sign.Stuckhart, bronz 33mm, 12.809g, Don.4662, patina
Praha - metropolitní chrám Svatého Víta
Poprsí sv.Jana Nepomuckého zprava, opis a nápis / znak arcibiskupa Khuenburga, opis, Nesign.(Vestner), Ag 37mm, 29.028g, Don.4642, Přib.558, pěkná patina
Praha - bratrstvo svatého Jana Nepomuckého
Chrám sv.Víta, česko-německý opis / náhrobek sv.Jana, česko-německý opis, 1850, Sign.Drenwett-Pessina, cín 45mm, 31.279g, Přib.749c, hr., rys., skvrny, pat.
Salzburg-arcib., Wolf Dietrich Raitenau, 1587 - 1612
Tolar b.l. - světec / znak, Zot.975, Pr.826, 28.530g, dr.vady materiálu, nep.nedor., nep.dvojráz, pěkná patina, starý podložní lístek