Linz-biskupství, Franz Maria Doppelbauer
Zimpel - upomínka na svaté přijímání b.l. (cca 1890) - poprsí mírně zleva, opis / dvě děti klečící před biskupem, nápisy, Punc., Ag 42mm, 23.698g, patina
Lüttich-biskup., Johann Theodor v.Bayern, 1744 - 1763
4 Liard 1752, KM.159, 13.662g, vada materiálu, exc., nedor., pěkná patina
Magdeburg-arcib., Augustus von Sachsen W., 1638-1680
2/3 Tolaru 1675, KM.171, 18.834g, nep.nedor., pěkná patina R!
Milán - katedrála - založena 1386
Putinati - chrám a latinský opis / chrám, bez opisu, Sign., měď 47mm, 51.748g, vlas.rysky, krásná patina
Olomouc-biskup., Arcivév. Leopold Vilém, 1637 - 1662
Krejcar 1651, S-V.107 (B7/C2), 0.709g, patina R!
Olomouc-biskup., Karel II. Liechtenstein, 1664 - 1695
XV Krejcar 1694, S-V.389 (E7/D4), 5.962g, nedor., vlas.škr., rysky, stopy zlacení, patina
VI Krejcar 1665, S-V.339 (A/A), 3.220g, drobné vady materiálu na hraně, téměř
3 Krejcar 1670, S-V.324 (D7/B6), 1.703g, nep.nedor., nep.vady razidla, pěkná patina, téměř
3 Krejcar 1670, S-V.326 (G1/C1), 1.649g, nep.vady razidla, nep.nedor., pěkná patina, téměř
Olomouc-arcibiskup., arciv. Rudolf Jan, 1819 - 1831
Klieber a Harnisch - AR intronizační medaile 1819 - alegorie, vročení, opis / 10-řádkový nápis, Sign., 43mm, 34.235g, M.2932, Taul.278, vlas.rysky R!
Olomouc-arcibiskup., Antonín C. Stojan, 1921 - 1923
Pelikan - medaile úmrtní 29.X.1923 (ražena 1924) - poprsí zprava, opis / chrám na Velehradě, opis, Sign. (razila Kremnica), pat.bronz 50 mm, Taul.378, téměř
Olomouc-arcibiskup., Leopold Prečan, 1923 - 1947
Pelikán - medaile na 800 let chrámu sv.Václava 1931 - biskup Jindřich Zdík nese model chrámu, písmo / znak a písmo, Sign., patinovaný bronz 50 mm R!
Olomouc-arcibiskup., Josef K. Matocha, 1948 - 1962
Doležal - intronizační medaile 2.V.1848 - poprsí zprava, latinský opis / osobní znak, latinský opis, Sign., patinovaný bronz 50 mm, Taul.406
Paderborn - biskup., Theodor v.Fürstenberg, 1585-1618
Groš 1615 - s titulem Matyáše II., Sa.3089 (1671), 0.990g, dr.vady razidla, nedor., skvrna, patina
Paderborn - biskup., Franz Arnold, 1704 - 1718
6 Fenik 1706 - s kontramarkou "FA", KM.neuvádí, 24mm, 2.258g, nedor., pěkná patina
Praha-arcibisk., Alois Josef Schrenk, 1838 - 1849
Lerchenau - AE introniz. medaile 4.XI.1838 - korunov. znak, dvojitý český opis/ Boží oko a nápis ve věnci, 35mm, 24.274g, Don.4671, Přib.504, nep.hr., patina
Praha - metropolitní chrám svatého Víta
Svatý Jan Nepomucký zleva / 9-řádkový německý nápis, 1829, Nesign., lité železo 27mm, 5.431g, Přib.575b, krásná patina
Praha - metropolitní chrám Svatého Víta
Chrám sv.Víta, plán dostavby, opis / svatý Václav jede na koni doleva, opis, Sign.V.Kříž, cín 41mm, 23.613g, Přib.655c, dr.vada mat., dr.hr., pat., tém.
Praha - klášter Křížovníků s červenou hvězdou
Šmakal - hliníková pamětní medaile 22.10.1902 - pohled na budovy kláštera / emblém, květiny, datum, Sign., 33 mm, Přib.382, nep.vady mat., patina, téměř
Salzburg-arcib., Paris Lodron, 1619 - 1653
Tolar 1620 - znak / sv.Rupert, Zot.1462, Pr.1189, nep.nedor., pěkná patina, mince zatavena v etui NGC, uvedena zachovalost "Au53"