Salzburg-arcib., Paris Lodron, 1619 - 1653
Tolar 1638 - Madona / sv.Rupert, Zot.1489, Pr.1217, KM.87, 28.359g, mírně exc., pěkná patina, starý podložní lístek
Salzburg-arcib., Guidobald Thun Hohenstein, 1654-1668
Tolar 1662, Zot.1800, Pr.1479, KM.162, 28.902g, pěkná tmavá patina, starý podložní lístek, téměř
Salzburg-arcib., Max Gandolph, 1668 - 1687
1/2 Tolar 1682 - 1100 let arcibiskupství, Zot.1988, Pr.1663a, KM.232, 14.513g, dr.vada razidla, pěkná patina, starý podložní lístek, téměř R!
1/9 Tolaru 1673 - klipa, Zot.2024, Pr.1683, KM.214, 3.142g, dr.vady materiálu, nep.nedor., pěkná patina
Salzburg-arcib., Jan Arnošt Thun, 1687 - 1709
Tolar 1707, Zot.2179, Pr.1813, KM.254, 28.896g, stopa po oušku, rysky, patina, starý podl. lístek
XV Krejcar 1689, Zot.2209, Pr.1844, KM.250, 5.702g, nep.nedor., dr.rysky, pěkná patina
15 Krejcar 1694, Zot.2212, Pr.1847, KM.278, 6.175g, skvrnky, patina, téměř
Salzburg-arcib., František Ant. Harrach, 1709 - 1727
4 Krejcar (Batzen) 1718, Zot.2457, Pr.2043, KM.315, 2.368g, pěkná patina, téměř
4 Krejcar (Batzen) 1719, Zot.2458, Pr.2044, KM.315, 2.138g, nep.nedor., pěkná patina, téměř
Salzburg-arcib., Leopold Antonín Firmian, 1727 - 1744
4 Krejcar (Batzen) 1729, Zot.2594, Pr.2151, KM.322, 2.196g, dr.vady materiálu, dr.vada razidla
Salzburg-arcib., Ondřej Jakub Ditrichstein, 1747-1753
Tolar 1748 FMK, Zot.2858, Pr.2217, KM.354, 29.175g, mírně just., nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, Chaurova značka a Chaurův podložní lístek RR!
Batzen (4 Krejcar) 1747, Zot.2862, Pr.2221, KM.350, 2.082g, nep.nedor., pěkná patina, starý podl. lístek
Salzburg-arcib., Zikmund III.Schrattenbach, 1753-1771
Tolar 1758 - obraz Madony / sv.Rupert, Zot.2972, Pr.2277, KM.391, 27.971g, nep.nedor., dr.rysky, pat.
Vratislav-biskup., arcivévoda Karel, 1608 - 1624
3 Krejcar 1616, Sa.88 (tab.XII/33), 1.577g, nedor., exc., pěkná patina R!
3 Krejcar 1619, Sa.98 (tab.XII/33), 1.399g, krajový střížek, vady mater., nedor., patina
2/2-
Vratislav-biskup., Friedrich von Hessen, 1671 - 1682
XV Krejcar 1679 LP-H, Sa.169 (obr.65), Kop.6915, 5.953g, nep.vady materiálu, nep.vady razidla, patina
Vyšehrad-kapitula, Mikuláš Karlach, 1902 - 1911
Chaura - AE instalační medaile 20.IV.1902 - znak kapituly s berlou a mitrou, opis / 13-řádkový nápis, 38mm, 26.876g, Přib.702, pěkná patina
Církevní medaile - křestní
Kittel Johann - Slezská křestní medaile b.l. - křest Krista v Jordánu, opis / Beránek Boží nad symboly Kristova mučedn., opis, Sign., Ag 39mm, 17.175g R!
Církevní medaile - české svátostky zemských patronů
Sv.Václav, 2-řádkový nápis / sv.Ludmila, sv.Václav a kníže Bořivoj ve čtvercovém orámování, Sign.KH38 (Karel Holan), patinované Ag987, 30mm, 10.642g R!
Církevní medaile - ostatní - nesignované
Svatý Benedikt čelně, opis a nápis/ kříž sv.Benedikta a opis, patinovaný bílý kov 67 mm s tříbarevným smaltem a původním závěsem, průvodní text