ČNS Cheb
25 let pobočky 1969-1994. Jednostr. litá medaile, bronz, 42 mm, 21,2 g. Bez zn. autora, Z. Kolářský, ražba Soluna Praha 1994. A15/17A Raženo 30 ks.
25 let pobočky 1969-1994. Jednostr. litá medaile, bronz, 42 mm, 25,5 g. Se zn. autora, Z. Kolářský, ražba Soluna Praha 1994. A15/17B
35. výročí založení pobočky 1969-2004. Karel Huss, 1761-1837, sběratel mincí aj. / zámek Kynžvart. Ag .925, 40 mm, 29 g, 1 punc na hraně. Z. Kolářský. Plexietue. A15/-
35. výročí založení pobočky 1969-2004. Karel Huss, 1761-1837, sběratel mincí aj. / zámek Kynžvart. Tombak, 40 mm, 26,8 g. Z. Kolářský. Plexietue. A15/-
5 let od založení pobočky 1969-1974. Albrecht z Valdštejna. Z. Kolářský, SMK. Ag .900, lesklé, 43 mm, 29,7 g. A15/2
RL
5 let od založení pobočky 1969-1974. Albrecht z Valdštejna. Z. Kolářský, SMK. Ag .900 (?), 43 mm, 30,08 g. A15/2
5 let od založení pobočky 1969-1974. Albrecht z Valdštejna. Z. Kolářský, SMK. Mosaz, 43 mm, 21,46 g. A15/2B
15 let od založení pobočky 1969-1984. Albrecht z Valdštejna. Z. Kolářský, SMK. bronz, 60 mm, 98,82 g. A15/11
15 let od založení pobočky 1969-1984. Albrecht z Valdštejna. Z. Kolářský, SMK. Ag .925, 44 mm, 25,14 g, 3 puncy na L. A15/12
20 let od založení pobočky 1969-1989. Albrecht z Valdštejna. Z. Kolářský, SMK. Ag .900, 42 mm, 28,18 g, 3 puncy pod poprsím. A15/14
30 let od založení pobočky 1969-1999. Albrecht z Valdštejna. Z. Kolářský, SMK. Cu, 42 mm, 41,54 g. Lakováno
30 let od založení pobočky 1969-1999. Albrecht z Valdštejna. Z. Kolářský, SMK. Ag .925, patinováno na starostříbro, 42 mm, 29,18 g, 3 puncy na R.
ČNS Jihlava
15 let pobočky 1969-1984, bronz, 64 mm, 101,1 g. J. Harcuba, SMK 1984. A18/2
15 let pobočky 1969-1984, bronz zlac., 64 mm, 102,9 g. J. Harcuba, SMK 1984. A18/2-
Románská bazilika v Třebíči, bronz zlac, 60 mm, 96,2 g. L. Kozák, SMK 1987. A18/4- B-K uvádí 55 mm.
25 let pobočky, Ag .900, 60 mm, 104 g, 2 puncy na hraně. M. Vitanovský, SMK 1994. Certifikát. A18/5A
30 let pobočky 1969-1999 a 750 let jihlavského horního práva 1249-1999, bronz pat., 60 mm, 86,3 g. M. Vitanovský, SMK 1999. Certifikát. A18/-
35 let pobočky 1969-1999 a 750 let jihlavského horního práva 1249-1999, Ag .925, patin. na starostříbro, hranáč 50 x 50 mm, 115,8 g, 2 puncy. Nesign., SMK 1999. Certifikát. A18/-
ČNS Karviná
10 let pobočky 1972-1982, bronz, 71,5 mm, 155,8, E. Baran a J. Myszek, SMK 1982. A19/1
10 let ČNS Karviná, 1972-1982. Město Karviná založeno 1268. Bronz, patinovaný, 71 mm