Füger, Heinrich Friedrich, 1752 - 1819
AR úmrtní medaile 1819 - poprsí zprava, opis / 10-řádkový nápis, Nesign., 40mm, 27.775g, nep.rysky, pěkná patina, téměř R!
Kinský, Leopold Ferdinand -nejvyšší lovčí, 1713 -1760
Měděný odražek zlatníku b.l. - korunovaný monogram / korunov. znak v ozdobné kartuši, hladká hrana, 31mm, 10.886g, Don.3503, BPM.184, PR.55, krásná patina R!
Laudon Gideon Ernest - polní maršál, 1717 - 1790
Donner - AR medaile na dobytí Bělehradu 8.10.1789 - poprsí zprava, opis / město s minarety v dělostřelec. palbě, písmo, 47mm, 34.997g, M.2181, H.7433, nep.rys.
Liechtenstein, Johann, 1858 - 1929
Hujer - medaile spolku přálel mincí a medailí 1910 - poprsí s řádem Zlatého rouna, opis / 7-řádkový nápis, dubové lístky, Sign., patinovaný bronz 60 mm
Lobkowicz Jiří Kristián, vév. roudnický, 1835 - 1908
O.Španiel - medaile na 70.narozeniny 1835/1905 - poprsí zleva, nápis / sedmiřádkový nápis mezi dvěma vavřínovými stromky, Sign., patin.bronz 60 mm, PL.98
Metternich, Clemens Wenzel Lothar, 1773 - 1859
Loos a Held - AR pamětní medaile 1836 - hlava zprava, opis/Austria s rohem hojnosti, znak na sloupu, písmo, Sign., 34mm, 13.523g, H.7478, dr.hr., dr.rysky, pat.
Lange - AE pamětní medaile 1841 - poprsí zprava, opis / alegorie práva a síly, znak, opis, Sign., 49mm, 65.672g, Don.3602, BPM.272, nep.hr., dr.rysky, téměř
Mitrovský z Mitrovic a Nemyšle, Antonín Friedrich
AE životopisná medaile (1815 morav. gubernátor), 1841 Hlava zleva, opis / 19-řádkový latin. nápis ve věnci, Sign.I.Schön, 50mm, BPM.283, Don.3607, skvrny, patina
Monfort, Anton III., 1693 - 1734
1/2 Krejcar 1726, KM.128, 0.395g, pěkná patina R!
Monfort, Ernst Josef, 1734 - 1758
Krejcar 1757 - bez císařského titulu, KM.170, 0.675g, nep.vada materiálu, nep.vada razidla, pěkná patina
Nepolyský ze Záchrašťan, Bořek - radní v Kutné Hoře
Početní peníz b.l., Don.3619, BPM.34/290, Pž.130, 24mm, 2.398g, zvlněný, nedor., patina
2/2-
Rožmberk, Vilém a Polyxena z Pernštejna
Početní peníz b.l., znak v kartuši, opis / znak v kartuši, opis, Prok.B.190.1, BPM.356, Don.3706, 2.245g, škr., patina RR!
Schwarzenberg, Johann Nepomuk, 1782 - 1789
20 Krejcar 1783, Vídeň-Cronberg, poprsí zprava, opis/ korunovaný znak s řádem Zlatého rouna, opis, M.3237, Don.3885, PR.132, 6.546g, patina
Šlik Jindřich, 1612 - 1650
Tolar 1629 - s tit. Ferdinanda II., Norimberk-Putzer, Don.3789, BPM.451, 28.536g, drobné vady razidla, nep.nedor., nep.dvojráz, pěkná patina R!
Tolar 1644 CB - s tit. Ferdinanda III., Planá-Begner, Don.3821, BPM.482-podob., 28.922g, zcela nepatrná stopa po oušku, dr.vada materiálu na hraně, patina R!
Stifft, Andreas Josef, baron - lékař Františka II.
Lang - AR medaile na uzdravení císaře 1826 - poprsí zleva, opisy/ alegorie návratu císaře k životu, opis, Sign., 48mm, 33.932g, H.7663, hr., vl.škr., rysky
Boehm - medaile na 50. výročí lékařského titulu, 1834 Poprsí zprava, opis / 9-řádkový nápis ve věnci, bronz 52 mm, H.7665, nep.hr., dr.rysky, patina, tém.
Thurn-Taxis, Albert a arcivévodkyně Margareta
Sign.BB - medaile na stříbrnou svatbu 1915 - portréty pod korunou, opis / dva znaky pod korunou, vročení, patin. Ag990, 42mm, 30.653g, dr.hr., dr.rys., tém. R!
Valdštejn Albrecht, 1624 - 1634
3 Krejcar 1627, Jičín-Reick, Meyer.74, Nech.27, Don.3981, 1.803g, nep.exc., nep.nedor., nep.dvojráz, pěkná patina
3 Krejcar 1627, Jičín-Reick, Nech.27, Meyer.63-var. opisu:"SAC.RO IMP (3) PRINCE 1627", Don.3981, 1.502g, nedor., nepravidelný okraj, patina