Vyšehrad-kapitula, Adalbert Ruffer, 1858 - 1871
Seidan - AE instalační medaile 2.II.1859 - pohled na Vyšehrad, opis / Madona, znak kapituly, opis, Sign., 42mm, 34.918g, Don.4700, Přib.697, dr.hr., patina R!
Seidan (Nesign.) - AR instalační jeton 2.II.1859 - znak v kartuši s mitrou a berlou / 9-řádkový nápis, 23mm, 2.658g, Don.4701, H.4908, Přib.696, dr.hr.,pat.
Vyšehrad-kapitula, Václav Štulc, 1871 - 1887
Nesign. - AR instalační jeton 30.VII.1871 - znak kapituly v gotické kružbě / 8-řádkový nápis, 24mm, 4.650g, Don.4704, H.4909, Přib.698, pěkná patina
Nesign. - AE instalační jeton 30.VII.1871 - znak kapituly v gotické kružbě / 8-řádkový nápis, 24mm, 4.475g, Don.4705, H.4909(Ag), Přib.698, patina
Vyšehrad-kapitula, Antonín Lenz, 1888 - 1901
Nesign. - AR instalační jeton 8.I.1888 - znak kapituly v kartuši / 8-řádkový nápis, 24mm, 4.641g, Don.4706, H.4910, Přib.700, krásná patina
Nesign. - AE instalační jeton 8.I.1888 - znak kapituly v kartuši / 8-řádkový nápis, 24mm, 5.491g, Don.4707, H.4910(AR), Přib.700, pěkná patina
Vyšehrad-kapitula, Mikuláš Karlach, 1902 - 1911
Chaura - AR instalační medaile 20.IV.1902 - znak kapituly s berlou a mitrou, opis / 13-řádkový nápis, 38mm, 23.350g, Přib.702, krásná patina
Chaura - AE instalační medaile 20.IV.1902 - znak kapituly s berlou a mitrou, opis / 13-řádkový nápis, 38mm, 27.002g, Přib.702, krásná patina
Pátek - AE instalační klipa 20.IV.1902 - znak kapituly a latinský opis / devítiřádkový latin.nápis, 31x31 mm, 12.283g, podobná jako Přib.701, patina
Pátek - AR instalační jeton 20.IV.1902 - znak kapituly a latinský opis / devítiřádkový latin.nápis, 24mm, 4.375g, Přib.701, krásná patina
Pátek - AE instalační jeton 20.IV.1902 - znak kapituly a latinský opis / devítiřádkový latin.nápis, 24mm, 5.511g, Přib.701, pěkná patina, téměř
Vyšehrad-kapitula, Alexander
Nesign. - postř.bronz. instalační jeton 11.VII.1937 - znak kapituly, pět hvězd, opis / symbol Nejsvětejšího srdce Páně, latinský opis, 25mm, 4.327g, pěkná pat.
Nesign. - hliníkový instalační jeton 11.VII.1937 - znak kapituly, pět hvězd, opis / symbol Nejsvětejšího srdce Páně, latinský opis, 25mm, 1.435g
Údobí let 1918 - 1938
10 Koruna 1933, 9.952g, nep.hr., vlas.rysky, patina, pravost doložena znaleckým posudkem Dr.Petráně RR!
5 Koruna 1927, 9.969g, dr.hr., rysky, patina R!
5 Koruna 1932, 7.049g, nep.hr., nep.rysky, skvrnky, patina, téměř R!
5 Koruna 1932, 6.915g, nep.hr., vlas.rysky, pat. R!
10 Haléř 1922, 1.950g, nep.hr., nep.skvrnka, patina
10 Haléř 1931, 1.970g, patina
Údobí let 1939 - 1945 / Protektorát Čechy a Morava
10 Haléř 1941, 1.915g