Údobí let 1939 - 1945 / Slovensko
Koruna 1944 (CuNi), 4.984g, nep.hr., patina R!
50 Haléř 1940 (CuNi), 3.315g, nep.hr., patina R!
20 Haléř 1941 (CuZn), 2.073g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř
Údobí let 1945 - 1953
5 Koruna 1952 - nevydaná - původní ražba, 1.633g, dr.vady materiálu, patina, téměř R!
50 Haléř 1953, 0.670g, patina R!
Údobí let 1953 - 1960
25 Haléř 1954, 1.492g, nep.hr., nep.rysky R!
25 Haléř 1954, 1.425g, dr.hr., dr.rysky, mírně kor., patina R!
25 Haléř 1954, 1.422g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř R!
Údobí let 1961 - 1969
50 Haléř 1969 - pouze jedna tečka vlevo od letopočtu, 3.205g, patina R!
3 Haléř 1962 - původní ražba, 0.678g R!
Údobí let 1970 - 1980
20 Kčs 1972 - Sládkovič - var."bokombrady" (licousy), 9.073g, nep.vady razidla v aversu i reversu R!
Údobí let 1990 - 1993
10 Kčs 1990 - TGM, Sign.RONAI, nep.hr., nep.rysky, nep.skvrnky, téměř
Česká republika, 1993 -
200 Kč 1999 - Sekora / Ferda Mravenec (Ag900, 13.0g, 3.200 Ks), kapsle, etue, text
200 Kč 2000 - počátek nového tisíciletí 2001 (Ag900, 13.0g, 3.500 ks), kapsle, etue, text
200 Kč 2004 - vstup do EU (Ag900, 13.00g, 10.000 ks), kapsle, etue, karta
Rakousko, Fr.Josef I., 1848 - 1916
50 Gulden 1866, Ri.140, Pick.A152 - F14, opravený roh cca 10 mm RR!
2-
100 Koruna 1910 - návrh aversu i reversu, kresba tuší cca 160x120mm, Nesign., přiložena obálka kterou R-U. banka vrací návrh na adr. "A.Wagner-Henning-Brün" RR!
0/0/2
100 Koruna 1910, Ri.155, Pick.11 - série 1056 RRR!
Československo - státovky I. emise
5 Koruna 1919, série 0056 - falzum, jako BHK.8, přetržená a slepená, vytržený okraj cca 5x3 mm
4+
10 Koruna 1919, série O175, BHK.9b "neperf."
2+