Praha - medaile Národopisné výstavy českoslovanské
Pichl - kutnohorský mincverk v Praze - groš b.l. - částečná postava Sv.Václava, opis / písmo, Sign.IBP, Nepunc., Ag 27mm, 2.424g, NL.1952/17, patina
Pichl - kutnohorský mincverk v Praze - groš b.l. - částečná postava Sv.Václava, opis / písmo, Sign.IBP, Nepunc., Ag 27mm, 4.1g, NL.1952/17, nedor., patina
Třebíč
Nesign.(Karnet-Kyselý ?) - Krajinský sjezd 21.8.1914 - dvě poprsí, kříž, opis / 7-řádkový nápis, hliník 30 mm s původním raženým ouškem
Vídeň
Nesign. - 19.celoněmecký sjezd učitelů 8.-10.VI. - sedící Germania s vídeňským znakem a sovou / 6-řádk. nápis, cín 23 mm, nedokončené ouško, proh., hr., škr.
Nesign. - Dolnorakouská živnostenská výstava 1880 - koruna, dva znaky, opis / výstavní atributy, opis, mosaz 30 mm s raženým ouškem, nep.kor., tmavá patina
Nesign. - Jarní slavnost v Prátru 29.-30.V.1886 - dva znaky pod korunou, opis / 7-řádk. nápis ve věnci, mosaz 30 mm s původ.raženým ouškem, stopy postříbření
Brigitten Kirchtag - 50 let muž.pěveckého spolku 1894 - medaile na způsob měděného 30 Krejcaru, Nesign., 42mm, provrtaná dírka, patina
První setkání numismatické stolní společnosti 1899 - Německý dům ve Vídni, vročení / 10-řádkový nápis, Sign.FL, měď 29 mm, chybná ražba nepravidelného tvaru
Schottenfelder - 50 let reálné školy 1851/1901 - spojené ruce, hlava sovy / 6-řádkový nápis, Nesign., bronz 30x28 mm s původním letovaným ouškem, patina
Nesign. - 60 let socialistické internacionály 1924 - spojené ruce drží kladivo, opis / 3-řádkový nápis nad mapou světa, CuNi 23 mm s původním raž.ouškem, dr.hr.
Svaz národní revoluce - Českoslov. odboj 1938/1945 - bojovníci se samopalem a granátem, opis / znak, opis, Sign.RW-F.CIM., zlacený litý bronz 78 mm
Svaz národní revoluce - Českoslov. odboj 1938/1945 - bojovníci se samopalem a granátem, opis / znak, opis, Sign.RW-F.CIM., postř. litý bronz 78 mm, dřevěná etue
Replika pražského groše Václava II. 1966, Nesign., Nepunc., Ag 25mm, 5.798g, vada razidla, patina, původní etue s nápisem "Česká národní rada"
Svaz letců ČSFR - 50 let bitvy o Británii 1990 - letadlo Hurricane v letu, nápis / emblém svazu letců, opis, Nesign., patinovaný postříbřený bronz 30 mm
Československo - medaile s portrétem T.G.Masaryka
Španiel - na 85.narozeniny 1935 - poprsí zprava, opis / 7-řádkový nápis, ratolesti, Sign., patinovaný bronz 60 mm, Fl.45a, Nov1.1.97f, téměř
Španiel - na 85.narozeniny 1935 - poprsí zprava, opis / 7-řádkový nápis, ratolesti, Sign., lesklé Ag, 32mm, 14.862g, Fl.41d, Nov1.100a, patina, původ.etue
Španiel - na 85.narozeniny 1935 - poprsí zprava, opis / 7-řádkový nápis, ratolesti, Sign., Ag987, 32mm, 14.875g, Fl.41d, Nov1.100a, nep.hr., nep.rysky
Španiel - na 85.narozeniny 1935 - poprsí zprava, opis / 7-řádkový nápis, ratolesti, Sign., Ag 32mm, 14.689g, Fl.41d, Nov1.100a, nep.hr., vlas.rysky, pat.
Španiel - úmrtní medaile 1937 - poprsí zleva, vavřín.ratolest, opis / truchl.postava, palmy, nápis, Sign., patinov.bronz 60mm, Fl.55c, Nov1.1.135b, téměř
Hájek - jednostranná dutá plaketa b.l. (1948) - hlava zprava, nápis, Nesign., patinovaný bronzový plech 51x61 mm, Fl.neuvádí, Nov1.1.175a