Olomouc-biskup., Karel II. Liechtenstein, 1664 - 1695
VI Krejcar 1684, S-V.363 (B1/F), 2.903g, pěkná patina, téměř
3 Krejcar 1670, S-V.324 (D7/B6), 1.703g, nep.nedor., nep.vady razidla, pěkná patina, téměř
3 Krejcar 1670, S-V.326 (G1/C1), 1.649g, nep.vady razidla, nep.nedor., pěkná patina, téměř
3 Krejcar 1673, S-V.328 (G3/C1), 1.627g, nep.nedor., skvrny, patina
1/2 Krejcar 1683, S-V.303 (A2), 0.538g, nep.exc., vlasová prasklina, pěkná patina R!
1/2 Krejcar 1684, S-V.304 (A4), 0.634g, pěkná patina
Olomouc-biskup., Karel III. Lotrinský, 1695 - 1710
Tolar 1707, S-V.577 (G/G), 27.947g, na hraně stopy po zasazení v rámečku, dr.rysky, patina
VI Krejcar 1708, S-V.545 (B1/B), 2.958g, nep.vady materiálu, skvrnka, patina
VI Krejcar 1711, S-V.552 (C2/D6), 3.103g, pěkná patina, téměř
Olomouc-biskup., W.Hanibal Schrattenbach, 1711 - 1738
Tolar 1720, S-V.745 (F/F), 28.813g, dr.vada razidla, dr.vada materiálu, dr.rysky, pěkná patina R!
Tolar 1726, S-V.752 (L/L), 28.448g, dr.vady mater., nep.nedor., nep.rysky, pěkná patina
Tolar 1728, S-V.755 (M/N), 28.567g, dr.vady mater., na hraně nepatrné stopy po uchycení, patina
Tolar 1728, S-V.755 (M/N), 28.773g, nep.vady mater., krásná patina, téměř
Olomouc-biskup., Jacob Ernst Liechtenstein, 1738-1745
Tolar 1740, S-V.907 (A/A), 29.003g, nep.exc., nep.rysky, pěkná patina, téměř R!
Olomouc-arcibiskup., arciv. Rudolf Jan, 1819 - 1831
1/2 Tolar 1820, S-V.1203 (A/A), 13.956g, mírně just., nep.hr., nep.rysky, pěkná patina
20 Krejcar 1820, S-V.1201 (A/A), 6.633g, drobná vada razidla, pěkná patina
Olomouc-arcibisk., Friedrich z Fürstenbergu, 1853 -92
Tautenhayn - AR medaile na kněž. jubileum 24.10.1886 - poprsí zprava, opis / chrám sv. Václava v Olomouci, opis, Sign., 48mm, 40.761g, Taul.339, vlas.rysky
Olomouc-arcibiskup., Leopold Prečan, 1923 - 1947
Hladík - 200 let korunovace Matky Boží 1932 - Madona nesená morav. orlicí, opis / chrám na Svatém Kopečku u Olomouce, písmo, Ag 987, 45mm, 40.051g, Taul.387
Pasov - biskupství, Johann Philip Lamberg, 1689-1712
Tolar 1701, Augsburg-P.H.Müller, Dav.2517, 28.803g, dr.hr., vlas.škr., dr.rysky, na hraně drobné stopy po zasazení, patina R!
Praha-arcibisk., Ferdinand von Khüenburg, 1712 - 1731
Přenesení ostatků sv. Jana Nepomuckého 1721 - světec korunovaný anděly nad Karlovým mostem, opis / postavy u náhrobku, opis, Ag 48mm, 44.547g, Don.4648-pod. RR!