Marie Terezie (1740-1780)
1/8 Sol 1775 zn.hlava, pro Lucembursko "RR"_patina
-1/2+
Quattrino 1777 b.zn., Milán "R"
Karel VII. (1742-1745)
Volba za římského císaře 24.1.1742 ve Frankfurtu n.M. Císař. poprsí v brnění / Busta císaře na podstavci mezi znaky (vl evo český) v pozadí pohled na Prahu, ruka z oblaku klade císaři na hlavu korunu sign.: VESTNER Cu44 mm Novák XII / B/ 10b "R"
Žeton na volbu za římského císaře 24.1. 1742 ve Frankfurtu sign. I.L.CE Ag 21 mm Novák XII/B/33b "R"
Medaile b.l. (1742), Hlava zprava a opis / Paprskovité slunce nad obzorem krajiny, opis: REDIT POST..... Ag 22 mm Novák XII/H/ 1b
František Lotrinský (1745-1765)
Tolar 1760 P-R, Praha-Erdmann_hr., just.
30 kr. 1752 H-A, Tyroly Hall_mírně ohlý
30 kr. 1753 H-A, Tyroly Hall
1/0-
20 kr. 1763 W-I, Vídeň_tém.
20 kr. 1765 B/P-R, Praha - posmrtná ražba(1767) "R"
2/2+
20 kr. 1765 BK/SK-PD, Kremnica - posmrtná ražba(1775)
RL
20 kr. 1765 BL/SK-PD, Kremnica - posmrtná ražba(1776)
XVII kr. 1751 H-A, Tyroly Hall
0/RL
XVII kr. 1753 K-B, Kremnica jako typ 1803, ale minc. zn. pod pařáty, blíž středu, tečka za TE. a DOMINE. "R"
XVII kr. 1758 K-B, Kremnica
XVII kr. 1760 H-A, Tyroly Hall
XVII kr. 1762 P-R, Praha-Erdmann
XVII kr. 1765 K-B, Kremnica Husz. -, jako typ 1803, ale m inc. zn. pod pařáty, blíž středu, tečka za DOMINE. "R"
XV kr. 1748 W-I, Vídeň