Praha-arcibisk., Alois Josef Kolovrat-Krakovský
Lang - AR introniz. medaile 17.dubna.1831 - Kristus jako dobrý pastýř, český opis / znak, české opisy, Sign., 34mm, 14.194g, M.2958, Don.4666, krásná patina
Lang - AE introniz. medaile - 17.dubna 1831 - Kristus jako dobrý pastýř, český opis / znak, české opisy, 34mm, 16.350g, Don.4667, Přib.501, dr.hr., patina
Lang - AE intronizační medaile 17.dubna.1831 - Kristus jako pastýř, český opis / znak, české opisy, Sign., 34mm, 17.346g, Don.4667, Přib.501, patina
Lang - AE introniz. medaile - 17.dubna.1831 - Kristus jako dobrý pastýř, český opis / znak, české opisy, Sign., 34mm, 16.489g, Don.4667, Přib.501, dr.hr.
Praha-arcibisk., Alois Josef Schrenk, 1838 - 1849
Lerchenau - AE introniz. medaile 4.XI.1838 - korunov. znak, dvojitý český opis/ Boží oko a nápis ve věnci, Sign., 35mm, 24.262g, Don.4671, Přib.504, patina
Praha-arcibisk., Lev kardinál Skrbenský, 1899 - 1917
Grünfeld - AR zlac. medaile na 10 let inaugurace 1910 - poprsí zprava, opis/ znak s kardinálským kloboukem, opis, Nesign., Punc., 50mm, 53.453g, Přib.513, téměř
Praha - metropolitní chrám svatého Víta
Svatý Jan Nepomucký zleva / 9-řádkový německý nápis, 1829, Nesign., lité železo 27mm, 5.431g, Přib.575b, krásná patina
Praha - klášter Benediktinů v Emauzích
Zlacená pamětní medaile 1880 - stojící svatý Benedikt čelně, písmo / velký kříž s nápisy, opis, Nesign., podob. jako Don.4717, 45mm, 34.746g, pěkná patina
Rajhrad na Moravě - opat Günther Johann
Scharff - AE pamětní medaile 1880 - poprsí opata zleva, opis / budova kláštera, znak, opisy, Sign., 54mm, 69.761g, krásná patina, téměř
Salzburg-arcib., Paris Lodron, 1619 - 1653
Tolar 1637 - Madona / svatý Rupert, ŠM.34-A-9, KM.87, 28.597g, oprav.hrana, hlazen v ploše, rysky, patina
Salzburg-arcib., Jan Arnošt Thun, 1687 - 1709
1/4 Tolar 1694, ŠM.47-A-11, KM.282, 7.204g, uprostřed reversu malá stopa po uchycení, v aversu hlazený, drobná vada razidla, nep.rysky, pěkná patina
Tolar 1697, Zot.2169, Pr.1803, KM.254, 29.505g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř
1/4 Tolar 1708, Zot.2206, Pr.1841, KM.282, 7.296g, nep.rysky, krásná patina
4 Krejcar (Batzen) 1692, Zot.2219, Pr.1855, KM.277, 2.122g, nep.nedor., nep.exc., pěkná patina
Salzburg-arcib., František Ant. Harrach, 1709 - 1727
4 Krejcar (Batzen) 1720, Zot.2459, Pr.2045, KM.315, 2.354g, pěkná patina, téměř
Salzburg-arcib., Hieronymus Colloredo, 1772 - 1803
Tolar 1777 M, ŠM.65-D-8, KM.435, 27.848g, stopa po oušku, hlazen v ploše, dr.hr., dr.rysky, patina
Tolar 1782 M, Zot.3218, Pr.2435, KM.435, 28.018g, nep.just., nep.hr., nep.rysky, téměř
Salzburg-arcib., arcivévoda Ferdinand, 1803 - 1806
III Krejcar 1804 M, Zot.3422, Pr.2618, KM.483, 1.395g, dr.vada razidla, nep.rysky, patina R!
Slezská Ostrava
Položení základního kamene Husova sboru 13.7.1924 - budova / 6-řádkový nápis, Nesign., hliník 25 mm s původním raženým ouškem, patina, téměř
Stará Boleslav
Staroboleslavská madona, opis / král Friedrich August Saský, opis, b.l., Sign.Höfer, cín 39mm s původním ouškem, Přib.284, hr., dr.rysky, patina