Vyšehrad-kapitula, Antonín Lenz, 1888 - 1901
Nesign. - AR instalační jeton 8.I.1888 - znak kapituly v kartuši / 8-řádkový nápis, 24mm, 4.580g, Don.4706, H.4910, Přib.700, krásná patina
Církevní medaile - křestní
Buchheim ve Vratislavi (Sign.IB) - Kristus s dětmi, německé opisy / křest dítěte v chrámu, německý opis, b.l. (1660), Ag 53mm, 39.785g, nep.hr., nep.rysky R!
Buchheim ve Vratislavi (Sign.IB)- sv.Jan křtí Krista, Duch Svatý, opis / Kristus s dětmi, opis, b.l.(1645), Ag 40mm, 16.535g, m.o., vada razidla, nep.rysky R!
Kittel Johann - Vratislavská křestní medaile b.l. - křest dítěte v chrámu, něm.opis / bible na podstavci, něm.opis, Sign., Ag 49mm, 27.368g, hrany, nep.rysky
Kittel Johann - Vratislavská křestní medaile b.l. - dítě na polštáři, německý opis / Kristus vstupuje do Chrámu, něm.opis, Sign., Ag 53mm, 50.423g, hr., rysky
Církevní medaile - české svátostky zemských patronů
Sv.Václav, 2-řádkový nápis / sv.Ludmila, sv.Václav a kníže Bořivoj ve čvercovém orámování, Sign.HK38 (K.Hollmann), Punc., Ag987, 30mm, 10.951g, nep.hr.
Církevní medaile - lité svátostky
Panna Marie, symboly čtyř evangelistů, monogram a jména azbukou, Nesign., litá mosaz 52x54 mm, na hraně vady materiálu způsobené nedokonalým litím R!
2
Církevní medaile - ostatní - signované
Kittel Johann (Sign.IK) - Kristus v mandorle stojící na oblaku, opis / Kristus odpočívá při nesení kříže, opis, Ag 40mm, 15.861g, dr.hr., dr.rysky, patina
Údobí let 1918 - 1938
5 Koruna 1927, 9.878g, dr.hr. dr.rysky, pěkná patina R!
5 Koruna 1927, 9.891g, dr.hr. dr.rysky, skvrny, patina R!
5 Koruna 1931, 7.012g, nep.rysky, téměř
5 Koruna 1937, 7.990g, dr.hr., dr.rysky, skvrnky, patina, přiložen znalecký posudek MUDr.Zdeňka Petráně RRR!
20 Haléř 1928, 3.251g, nep.rysky, pěkná patina
10 Haléř 1923, 1.987g, nep.rysky
10 Haléř 1927, 2.077g
5 Haléř 1926, 1.685g, dr.hr., dr.rysky R!
5 Haléř 1932, 1.673g, nep.hr., nep.rysky R!
Údobí let 1939 - 1945 / Slovensko
5 Haléř 1942, 0.948g, pěkná patina R!
Údobí let 1953 - 1960
100 Kčs 1955 - Osvobození - Sign. JB širší bez patek, dr.hr., dr.rysky
25 Haléř 1954, 1.388g, nep.hr., vlas.rysky, téměř R!