František Lotrinský (1745-1765)
XV kr. 1749 P-R, Praha
+2/1-
3 kr. 1763 H-A, Tyroly Hall_mír. just.
1/0-
1 kr. 1758 K-B, Kremnica
1 kr. 1761 G, Tyroly Hall_mír. ox., tém.
1/4 kr. 1746 b.zn., Vídeň "R"
0/-
Josef II. (1765-1780-1790)
Žeton ke korunovaci na římského krále ve Frankfurtu 3.4. 1764 Ag 25 mm Novák XV/C/13b
Žeton na holdování v Hannegau 1781 Ag 22 mm Novák IV-XV/I/1b
Medaile 1781, na zavedení přísahy věrnosti pro biskupy, Hlava zpr ava a opis / Scéna přísahy a opis VINCVLVM..... sign.: T.V.B Ag 40 mm 26,30 g
Žeton z 19.stol. (německé spolky v Čechách), Portrét Josefa II. z prava / V otevřeném věnci propagační heslo v 6ti řádcích mosaz 24 mm
Josef II., jako spoluvladař (1765-1780)
20 kr. 1772 B / EvM-D, Kremnica "patina"_hr., tém.
1/2 kr. 1772 W, Vídeň "sbírkový stav"
0/0+
Josef II. (1780-1790)
Tolar křížový 1785, Brusel
Tolar křížový 1786 M_vlas. rys. v Av.
Tolar křížový 1789 M_rys. na hr., mír. nedor., tém.
1/2 Tolar křížový 1790 A "sbírkový stav"
RL/0+
1/4 Tolar křížový 1788 B
0/RL
1/4 Tolar křížový 1789 A
20 kr. 1782 B
+2/1
20 kr. 1787 B_tém.
10 kr. 1787 B