Údobí let 1939 - 1945 / Protektorát Čechy a Morava
50 Haléř 1941, 3.821g, téměř
Údobí let 1945 - 1953
5 Koruna 1952 - nevydaná - původní ražba, 1.697g, nepatrné vady materiálu, patina R!
Údobí let 1953 - 1960
25 Haléř 1954, 1.425g, dr.hr., dr.rysky, mírně kor., patina R!
Údobí let 1961 - 1969
3 Haléř 1962 - původní ražba, 0.645g R!
Údobí let 1980 - 1985
500 Kčs 1983 - Národní divadlo - var. sign. KOLARSKY, 24.174g
Mince PROOF v etui, Údobí let 1986 - 1990
100 Kčs 1990 - 1.máj - nevydaná, punc. "SBČS - 500", patina
100 Kčs 1990 - Velká pardubická se znakem ČSSR - nevydaná, puncovaná "SBČS - 500"
Česká republika, 1993 -
200 Kč 1993 - ústava České republiky, kapsle, etue
200 Kč 1994 - 650 let chrámu Sv.Víta, kapsle, etue
200 Kč 1994 - vylodění v Normandii, kapsle, etue, český text, certifikát mincovny
200 Kč 1994 - koněspřežná tramvaj, kapsle, etue, text
200 Kč 1994 - životní prostředí, kapsle, etue, text
Sada oběhových mincí v původní etui - ročník 1997, navíc 10 Kč 1997 - mincovní město Jáchymov, průvodní text, etue 10ks
Československo - kolkované prozatímní státovky
10 Koruna 1915 - stříhaný kolek, série 1209, BHK.1a
0-
50 Koruna 1914 - kolkovaná, série 1014, BHK.4, natrž. cca 3 mm
2-
Československo - státovky I. emise
20 Koruna 1919, série P011, BHK.10a "neperf."
2
20 Koruna 1919, série P224, BHK.10a "neperf."
3+
Československo - státovky II. emise
100 Koruna 1920, série X, BHK.16a "neperf."
3-
100 Koruna 1920, série D - anulát "000000" - 2x přet. červeně "SPECIMEN", 1x otvor 3.5mm, BHK.16s, Kar.10z
N
100 Koruna 1920, série As, BHK.16b "neperf."
3