Svaz požární ochrany ČSSR "Za příkladnou práci" Závěs. stuha červená s modrým proužkem, 36 mm. Stužka. Velký odznak, bronz pozlac., smalt modrý a červený, 31 x 48 mm.
1/-/1, 0/-
ČSSR
Stužka s minaturou k medaili "Za zásluhy k obraně vlasti", 38 x 12 mm, miniatura 10 mm, bílý kov, postř. Pulec 13 2 ks
Odznaky - vyznamenání Brgád socialistiucké práce. Bronz, pozlac, postř. poměděný, 23 mm; mosaz. závěs s ouškem, stužka.
0 až 1
Belgie
Řád Leopolda II., důstojník, 2. třída, Ag pozlac., nepunc. (viz AUREA, aukce 35/2010, pol. 3463, docílená cena 2000)
0/0/1
Medaile "deportovaných", Ag pozlac, 27 x 42 mm, závěs, stuha modrá s 2 bílými proužky š. 38 mm, vavřínová snítka pozlac., nápis F.N.T.D.R. / N.V.W. (podobná AUREA, aukce 35/2010, pol. 3507, bez nápisu)
0/-/0
Maďarsko
Pamětní medaile na I. světovou válku pro vojsko 1914-1918. Bílý kov 37 mm. VM 5a. nep.škr., chybí stuha
Německo III. říše
Medaile za válečné zásluhy - Für Kreigsverdienst 1939. Na R válečný kříž, svastika. Cu, 32 mm, bez stuhy, nep.škr.
Rakousko-Uhersko FJI
Medaile na 60 let panování, neoficielní medaile. Portréty, opis / datum, VIRIBUS UNITIS. MS zlac (částeč. setřelé), 28,5 mm, raž ouško, stuha není
Rakousko-Uhersko
Medaile Za statečnost z let 1914-1917. Zn, 40 mm, bez ouška a stuhy. VM 5F
Rumunsko
I. svět. válka - medaile na překročení Dunaje rumunskou armádou. Bílý kov, pat. na starostříbro, 33 mm, chybí stuha a ouško.
Sýrie
medaile k 19. výr revoluce 8. března 1963 - uchopení moci stranou BAAS. MS, 35 mm, stuha chybí
Chmelové známky JZD Tuchořice, Al, 30 mm, otvor, škr. 2 ks
1-/-
ČR, Ostrá
Botanicus Ostrá. Jeton na zakoupení občerstvení 100 Kč. Al+MS, 40 mm
Restaurační jetony - půllitr piva oboustr., sklo červené, zelené, černé, 18 mm 3 ks
Restaurační jetony - půllitr piva oboustr., sklo modrá, žlutá, černá, 18 mm 3 ks
Československo, Praha
Elektrické dráhy hl. města Prahy, doplatek 20 hal., b.l., MS, 18 mm 7 ks
Telefonní a telegrafní známky ČSR, Polsko, Bílý kov, 23 mm (2 ks), MS, 19 mm (2 ks) 4 ks
0 až1
Známky pro restaurace a jídelny 5 ks
-0 až 1
Známky na 1/2 L (piva ?). MS, 24,5 mm, krupičkovitá ražba
Známky do metra: Petrohrad, MS, 23 mm; Kijev, umělá hmota modrá, 25 mm 2 ks