Mincovní váhy
Mincovní závaží - Poprsí zprava, opis D. D. D. V. (17. stol.) 15,5 mm 2,881 g
Prsten z akce "Darování zlata na válečné účely" (I. světová válka) - nápis: ZLATO ZA ŽELEZO 1914 R. S. K. ocel 19 mm
Argentina
2 Centavos 1889 KM 33 "postříbřený"_stopa po oušku
Kanada
5 Cents 1920; +10 Cents 1920 2 ks
0-0
10 Cents 1918
10 Cents 1920_tém.
RL
U.S.A.
1/2 Dollar 1909_hr.
+3/2-
1/2 Dollar 1915 S
3/2-
1 Dollar 1804 "sběratelská ražba" bílý kov 40 mm 28,155 gkapsle
1 Dollar 1849 Liberty "Replika 2007" vydání fy GÖDEpozlac. Cu 40 mm 32 g kapsle +certifikát č. *01625
1 Dollar 1879
1/0-
Čechy, Morava, Slezsko
Brno - IV. Rakouské spolkové střelby 1892, střelecký pavilon /Střelecká alegorie a německý opis mosaz 31 mm Taul 3
Vídeň - Jubilejní střelby 1898, sedící Austrie se střeleckými atributy a opis / FRANZ JOSEF I., poprsí císaře zprava sign.: W.Pittner Wien mosaz 29 mm orig.ouško Taul 975
+1/1+
Innsbruck - II. rakouské spolkové střelby 1885, Panoráma města /Rakouský a tyrolský znak, střelecká alegorie a opis Ag ? 33,5 mm (13,334 g) pův. ouško Taul -,
Čechy
Klement Gottwald, hlava zprava bez opisu, sign.: V. D. 49 (Dobrovolný Viktor) bronz 80 mm, vysoký reliéf Nov. 04. 002b
Ražby fy. "Zlatá Koruna"
Svatého života Matka Zdislava, (s dítětem v náručí) / Kříž, opis:IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI Ag 999,935 mm 14,868 g +certifikát
Náboženské medaile
Praha - II. sjezd katolíků českoslov. 1898, Tři zemští patroni: sv. Václav, sv. Vojtěch a sv. Jan Nepomucký / Kardinál Frant. Schönborn, poprsí zleva sign.: PICHL Sn 35 mm pův. ouško
Šaštín - Medaile na návštěvu papeže Jana Pavla II. v Československu 1990. A: Šaštínská pieta, dole slovenský znak mezi letopočtem19-90 / Poprsí Jana Pavla II. zleva, opis postř. bronz 40 mm
Stojící Ježíš se symbolem Nejsvětějšího srdce / R: Panna Maria Škapulířová, opis Al. 20x30 mm ouško
Srdce Ježíše Krista / Srdce Panny Marie - Postavy do pasu v barokním kvadrilobu se symboly úcty Al 41 mm podélné ouško na nízkém výstupku