Konvenční měna, údobí let 1848 - 1857
20 Krejcar 1852 A - hlava zprava_tém.
20 Krejcar 1853 A
20 Krejcar 1853 A_tém.
20 Krejcar 1854 A_tém.
20 Krejcar 1855 B
20 Krejcar 1855 B_tém.
20 Krejcar 1855 E_dr.just. v rev.
20 Krejcar 1856 B
20 Krejcar 1856 B_n.hr. tém.
6 Krejcar 1849 A
3 Krejcar (Három Krajczár) 1849 NB
3 Krejcar 1851 A_dr.hry v rev., dr.v.stř. v av.
3 Krejcar 1851 G_dr.hr.
Egy krajczár 1849 NB_tém.
1/2 Krejcar 1851 B - tenký střížek, 1.4 g
1 Centesimo 1852 M
Rakouská a spolková měna, údobí let 1857 - 1892
2 Tolar spolkový 1857 A - Jižní dráha, znač.CR (K.Radnitky) replika - značeno COPY 2006, Ag 41 mm, Punc.900, 37.12 g
2 Tolar spolkový 1857 A - Jižní dráha, znač.CR (K.Radnitky) replika - značeno BIJ, Ag 41 mm, Punc.900, 37.12 g